18:09 | 19.05.15 | Նորություններ | 5684
Orange-ը հայտարարել է թենիսի երկրորդ առաջնության արդյունքները, որը կազմակերպել էր Orange Premier բաժանորդների համար՝ Incourt թենիսի ակումբի հետ համատեղ:
Մայիսի 16-ին եւ 17-ին կայացած առաջնությանը մասնակցել են նախապես ընտրված Orange Premier Սեւ եւ Սպիտակ քարտապանները:
Առաջնության հաղթող Սերգեյ Մելիքովն արժանացել է գլխավոր մրցանակին՝ Ռոլան-Գարոս թենիսի մրցաշարին մեկ ամբողջ օր ներկա գտնվելու հնարավորություն:
Մասնակցության փաթեթը ներառում է նաեւ մուտքի տոմս Orange գոտի, ինքնաթիռի տոմսեր եւ առաջնության գործընկեր Armenia Marriott Yerevan հյուրանոցի կողմից հյուրանոցի ամրագրում Փարիզում` 3 գիշերվա համար:
Երկրորդ տեղը զբաղեցրած Դավիթ Պետրոսյանը Incourt թենիսի ակումբի կողմից ստացել է նվեր-քարտ:
«Orange Premier նախագիծը հատուկ ստեղծվել է մեր հավատարիմ հաճախորդների համար` Orange-ի ծառայություններից ակտիվորեն օգտվելու համար նրանց շնորհակալություն հայտնելու եւ խրախուսելու նպատակով: Շատ ուրախ եմ տեսնել, որ այս առաջնություններն արդեն դարձել են բարի ավանդույթ եւ արժանացել մեր հաճախորդների գնահատանքին: Ցանկանում ենք, որ մեր Orange Premier հաճախորդներն իրենց յուրահատուկ զգան եւ բազմաթիվ առավելություններից ու հետաքրքիր առաջարկներից զատ, ունենան բացառիկ հնարավորություն մասնակցելու այս հետաքրքիր նախաձեռնություններին եւ բաց չթողնեն միմյանց հետ ավելի հաճախ շփվելու առիթները»,- ասել է «Օրանժ Արմենիա»-ի վաճառքի տնօրեն Արսեն Հովհաննիսյանը:
Orange Premier թենիսի առաջին առաջնությունը տեղի է ունեցել 2014թ. մայիսին, որին նույն տարվա նոյեմբերին հաջորդել է Orange Premier շախմատի առաջին առաջնությունը:

18:09 | 19.05.15 | Новости | 5683
Orange подвел итоги второго первенства по теннису, организованного совместно с теннисным клубом Incourt для абонентов Orange Premier.
В турнире 16-17 мая участвовали предварительно отобранные обладатели черных и белых карт Orange Premier.
Победитель первенства Сергей Меликов удостоился главного приза – возможности целый день лично присутствовать на матчах турнира «Ролан Гаррос» в Париже.
Пакет включает входной билет в зону Orange, авиабилеты и забронированные со стороны партнера первенства гостиницы Armenia Marriott Yerevan номера в парижском отеле на 3 ночи.
Занявший второе место Давид Петросян получил подарочную карту от клуба Incourt.
«Проект Orange Premier был создан специально для наших верных клиентов, чтобы выразить им благодарность и поощрить за активное пользование услугами Orange. Рад видеть, что эти турниры уже стали доброй традицией и получили одобрение наших клиентов. Мы хотим, чтобы абоненты Orange Premier чувствовали себя особенными, помимо множества преимуществ и интересных предложений, имели исключительную возможность участвовать в этой интересной инициативе и не упускали возможности почаще общаться между собой», - сказал коммерческий директор Orange Armenia Арсен Ованнисян.
Первый теннисный турнир Orange Premier состоялся в мае 2014 года, после чего в ноябре того же года состоялся первый шахматный турнир Orange Premier.