15:37 | 14.05.15 | Նորություններ | 5909
Beeline-ը հայտարարում է վճարումների ընդունման համագործակցության մեկնարկի մասին «Եվրոսետ» ռուսական բջջային կապի ցանցի հետ:
2015թ. մայիսից սկսած՝ Հայաստանում Beeline-ի բաժանորդների բջջային, ֆիքսված եւ ինտերնետ կապի ծառայությունների վճարումներ կարելի է իրականացնել ամբողջ Ռուսաստանի տարածքում՝ «Եվրոսետ» բջջային կապի սրահներում, որոնց թիվն ընդհանուր առմամբ հասնում է մոտ 4000-ի:
«Beeline-ը շարունակում է կատարելագործել ծառայությունները եւ ընդլայնել դրանց վճարման հնարավորությունները: Այժմ, ամբողջ Ռուսաստանի տարածքում մեր ծառայությունների վճարումների  ընդունումն արդեն իսկ հասանելի է բջջային կապի խոշորագույն ցանցերից մեկում: Մեզ համար գործընկերության այս համաձայնագիրը հերթական նվաճումն է, որը մեր ծառայություններից օգտվելը դարձնում է էլ ավելի պարզ եւ հարմար»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Բջջային, ֆիքսված եւ ինտերնետ ծառայությունների վճարումը Հայաստանում Beeline-ի բաժանորդների համար  հնարավոր է «Եվրոսետ» բջջային կապի սրահների բոլոր դրամարկղերում:

15:37 | 14.05.15 | Новости | 5913
Beeline объявляет о начале сотрудничества по приему платежей с одной из крупнейших российских сетей салонов сотовой связи - «Евросеть».
Начиная с мая 2015 года, оплатить услуги мобильной фиксированной и интернет связи абонентов Beeline Армения можно по всей России, в сети салонов сотовой связи «Евросеть», которая, в общей сложности насчитывает около 4000 офисов.
«Beeline продолжает совершенствовать услуги и расширяет возможности их оплаты. Теперь по всей России, в одной из крупнейших сетей салонов мобильной связи, открыт прием платежей за наши услуги. Для нас это партнерское соглашение - очередное достижение, которое делает использование наших услуг еще проще и удобнее»,- отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Отметим, что оплата счетов за услуги мобильной фиксированной и интернет связи абонентов Beeline в Армении возможна во всех кассах салонов сотовой связи «Евросеть».