15:37 | 14.05.15 | Նորություններ | 5909
Beeline-ը հայտարարում է վճարումների ընդունման համագործակցության մեկնարկի մասին «Եվրոսետ» ռուսական բջջային կապի ցանցի հետ:
2015թ. մայիսից սկսած՝ Հայաստանում Beeline-ի բաժանորդների բջջային, ֆիքսված եւ ինտերնետ կապի ծառայությունների վճարումներ կարելի է իրականացնել ամբողջ Ռուսաստանի տարածքում՝ «Եվրոսետ» բջջային կապի սրահներում, որոնց թիվն ընդհանուր առմամբ հասնում է մոտ 4000-ի:
«Beeline-ը շարունակում է կատարելագործել ծառայությունները եւ ընդլայնել դրանց վճարման հնարավորությունները: Այժմ, ամբողջ Ռուսաստանի տարածքում մեր ծառայությունների վճարումների  ընդունումն արդեն իսկ հասանելի է բջջային կապի խոշորագույն ցանցերից մեկում: Մեզ համար գործընկերության այս համաձայնագիրը հերթական նվաճումն է, որը մեր ծառայություններից օգտվելը դարձնում է էլ ավելի պարզ եւ հարմար»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Բջջային, ֆիքսված եւ ինտերնետ ծառայությունների վճարումը Հայաստանում Beeline-ի բաժանորդների համար  հնարավոր է «Եվրոսետ» բջջային կապի սրահների բոլոր դրամարկղերում:

15:37 | 14.05.15 | News | 5897
Beeline announced the launch of its cooperation on payment acceptance with Euroset Russian mobile network.
Starting from May this year, payments for Beeline Armenia’s mobile, landline and Internet services can be made in the whole territory of Russia, at Euroset offices the number of which totals 4000.
“Beeline continues to enhance its services and enlarge its payment options. From now on, payments for our services can be made in the entire territory of Russia, at one of the largest mobile networks in the country. Agreement on this cooperation is an achievement for us and it allows us to make the use of our services simpler and more convenient,” said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.
Beeline Armenia subscribers can pay for mobile, landline and Internet services at all the cash desks of Euroset mobile network offices.