18:09 | 27.02.15 | Նորություններ | 5191
Orange-ը, գարնանային տոների հետ կապված, իր կանխավճարային բաժանորդներին առաջարկում է ավելի մատչելի սակագներ:
Այսուհետ Orange Մեկ կանխավճարային պլանի բաժանորդներն Orange-ի բոլոր բաժանորդների հետ կարող են խոսել, շփվել սոցցանցերում եւ ուղարկել կարճ հաղորդագրություններ 1 դրամ սակագնով՝ կրկնակի երկարեցված ժամկետներով: Այժմ հաշիվը 500 դրամ լիցքավորելու դեպքում 1 դրամ սակագինը կգործի 15 օր շարունակ՝ նախկին 7 օրվա փոխարեն, իսկ 1000 դրամ լիցքավորելու դեպքում՝ 31 օր՝ նախկին 15 օրվա փոխարեն:
Բացի այդ, Սուպեր Պարզ եւ Պարզ կանխավճարային պլանների բաժանորդների համար այսուհետ մշտապես կգործի 15 դրամ սակագինը՝ ՀՀ եւ ԼՂՀ բոլոր ցանցեր զանգեր կատարելու, կարճ հաղորդագրություններ ուղարկելու եւ բջջային ինտերնետից օգտվելու համար` առանց լիցքավորման պարտադիր պայմանների:
«Գարնան տոներին ընդառաջ՝ շարունակում ենք մեր բաժանորդներին ներկայանալ նոր անակնկալներով: Կանխավճարային պլանների առավել մատչելի սակագներից բացի՝ ունենք մեկ փոփոխություն եւս: Այժմ Orange կանխավճարային ծառայություններին միանալիս անհրաժեշտ է պարզապես ձեռք բերված քարտը լիցքավորել 500 դրամով, նախկինում պահաջվող 1000 դրամ լիցքավորման փոխարեն, եւ այդ գումարն օգտագործել Orange-ի ծառայությունների համար»,-  ասել է «Օրանժ Արմենիա»-ի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:

18:09 | 27.02.15 | Новости | 5184
В связи с весенними праздниками Orange предлагает своим предоплатным абонентам более доступные тарифы.
Отныне будет удвоен срок, в рамках которого абоненты предоплатного плана Orange Один смогут разговаривать внутри сети, общаться в соцсетях и отправлять короткие сообщения по тарифу 1 драм. Теперь, при пополнении счета на 500 драмов, тарифный план “1 драм” будет активен в течение 15 дней вместо 7, а при пополнении счета на 1000 драмов срок действия плана составит 31 день против прежних 15.
Кроме того, для абонентов тарифных планов «Супер Простой» и «Простой» будет всегда действовать тариф 15 драмов на СМС, мобильный интернет и все звонки в Армении и Нагорном Карабахе без обязательного требования пополнения счета.
«В преддверии весенних праздников мы продолжаем делать новые сюрпризы нашим абонентам. Помимо более доступных тарифов предоплатных планов у нас будет одно изменение. Теперь, чтобы подключить предоплатные услуги Orange, достаточно пополнить счет приобретенной карты на 500 драмов вместо требуемых в прошлом 1000, и затем можно тратить эти средства на услуги Orange», - сказал генеральный директор Orange Armenia Франсис Желибтер.