17:26 | 10.10.14 | Նորություններ | 4824
Beeline-ի բջջային կապի կանխավճարային եւ հետվճարային հաշվարկային համակարգերի բաժանորդները կարող են շարունակել օգտվել ռոումինգի աննախադեպ ցածր գներից մինչեւ 2015թ. հունվարի 31-ը:
«Կապի մեջ» ծառայությունը, ռոումինգի ցածր գների շնորհիվ, կարճ ժամանակահատվածում մեծ տարածում գտավ մեր բաժանորդների շրջանում: Մենք որոշեցինք երկարաձգել ծառայության ժամկետը, քանի որ Beeline-ը ձգտում է բաժանորդների կյանքն ավելի լավ դարձնել` նրանց հնարավորություն ընձեռելով վայելել մեր պարզ եւ հարմար ծառայությունները»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Գտնվելով Beeline ցանցում Վրաստանում, Ռուսաստանում եւ ԱՊՀ այլ երկրներում, Wind ցանցում Իտալիայում կամ Kyivstar ցանցում Ուկրաինայում՝ հաճախորդները կարող են ընդունել մուտքային զանգեր, ինչպես նաեւ զանգահարել Հայաստանի Beeline բջջային հեռախոսահամարներին 29.99 դրամ մեկ միասնական սակագնով։
1ՄԲ բջջային ինտերնետի եւ ելքային SMS հաղորդագրության արժեքը կազմում է 29.99 դրամ։ Մուտքային SMS հաղորդագրություններն անվճար են։
Բացի այդ, գտնվելով Beeline ցանցում Վրաստանում, Ռուսաստանում եւ ԱՊՀ այլ երկրներում, Wind ցանցում Իտալիայում կամ Kyivstar ցանցում Ուկրաինայում՝ կանխավճարային եւ հետվճարային հաշվարկային համակարգերի բաժանորդները կարող են անվճար զանգահարել Հաճախորդների սպասարկման ծառայության +374 80000612 հեռախոսահամարով։ Անվճար զանգահարելու համար անհրաժեշտ չէ նախապես հավաքել որեւէ հրահանգ կամ ակտիվացնել ծառայություն։
«Կապի մեջ» ծառայությունը ակտիվացնելու համար հաճախորդը պետք է իր բջջային հեռախոսից հավաքի *655# հրահանգը։ Ծառայության ակտիվացման գումարը կազմում է 290 դրամ։ Ծառայությունից օգտվելու համար անհրաժեշտ է անվճար ակտիվացնել ռոումինգը՝ հավաքելով #351*0000# հրահանգը, եթե հաճախորդը կանխավճարային հաշվարկային համակարգի բաժանորդ է, կամ դիմել հաճախորդների սպասարկման ծառայություն 0611 համարով, եթե հաճախորդը հետվճարային հաշվարկային համակարգի բաժանորդ է:

Beeline объявил сегодня о продлении срока действия роуминг услуги «На связи». Абоненты предоплатой и постоплатной системы расчетов мобильной связи Beeline могут продолжать пользоваться беспрецедентно низкими ценами на услуги связи в роуминге до 31 января 2015 года.
«Услуга «На связи», благодаря низким ценам на роуминг, за недолгое время успела приобрести большую популярность у наших абонентов. Решение о продлении срока действия услуги обосновано стремлением Beeline делать жизнь абонентов лучше, предоставляя им возможность наслаждаться нашими простыми и удобными услугами», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Находясь в сети Beeline в Грузии, России и других странах СНГ, в сети Wind в Италии или в сети Kyivstar в Украине, клиенты оператора смогут по единой цене в 29,99 драма за минуту принимать любые входящие звонки, а также звонить на номера Beeline в Армению. Цена 1 Мб мобильного интернета и исходящего SMS-сообщения также составляет 29,99 драма. Входящие SMS - бесплатны.
Кроме этого, находясь в роуминге в сети Beeline в Грузии, России и других странах СНГ, в сети Wind в Италии или в сети Kyivstar в Украине, абоненты предоплатной и постоплатной системы расчетов смогут бесплатно звонить в службу по обслуживанию клиентов в Армению по номеру +374 8000 0612. Заранее ничего подключать не нужно.
Для подключения услуги «На связи» клиенту следует на своем мобильном телефоне набрать запрос: *655#. Плата за активацию услуги составляет 290 драмов. Для воспользования услугой «На связи», необходимо активировать роуминг до выезда из Армении - набрав команду #351*0000#, если клиент является абонентом предоплатной системы расчетов либо обратившись в службу по обслуживанию клиентов по номеру 0611, если клиент является абонентом постоплатной системы расчетов.