15:10 | 04.07.14 | Նորություններ | 4808
Գաֆէսճեան արվեստի կենտրոնում (ԳԱԿ) Beeline-ի աջակցությամբ շարունակվում է 2014թ. ապրիլին մեկնարկած «Կախարդական լաբիրինթ» կրթական ծրագիրը:
«Կախարդական լաբիրինթ» ծրագիրը մասնակիցներին հնարավորություն է ընձեռում ծանոթանալու Ֆրիդենսրայխ Հունդերթվասերի ստեղծագործություններին եւ փիլիսոփայությանը եւ կիրառել այդ գիտելիքները նոր աշխատանքներ ստեղծելիս: Այն նաեւ հրաշալի առիթ է վայելելու ամառային հանգիստը ստեղծագործական մթնոլորտում»,- մեկնաբանեց ԳԱԿ-ի տնօրենի պաշտոնակատար Վահագն Մարաբյանը:
«Հավատացած եմ, որ այս ծրագրի շրջանակում մենք Գաֆէսճեան արվեստի կենտրոնի հետ միասին  կկարողանանք պարգեւել մեր փոքրիկներին եւ նրանց ծնողներին դրական լիցքեր, անմոռանալի տպավորություններ եւ տրամադրել արվեստի հետ անմիջական շփման հարթակ»,-նշել է Հայաստանում  Beeline–ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։

15:10 | 04.07.14 | News | 4811
“Magical Labyrinth” Educational Program, which kicked off in April 2014, continues at Cafesjian Center for the Arts with the support of Beeline.
“The participants of the program get acquainted with the works and philosophy of Austrian architect and painter Friedensreich Hundertwasser. In addition, it provides a wonderful opportunity to spend holidays in a creative environment”, said Director of Cafesjian Center Vahan Marabyan.
“I believe children and their parents will get positive emotions and unforgettable impressions from this program”, said Beeline CEO Andrey Pyatakhin.