15:10 | 04.07.14 | Նորություններ | 4808
Գաֆէսճեան արվեստի կենտրոնում (ԳԱԿ) Beeline-ի աջակցությամբ շարունակվում է 2014թ. ապրիլին մեկնարկած «Կախարդական լաբիրինթ» կրթական ծրագիրը:
«Կախարդական լաբիրինթ» ծրագիրը մասնակիցներին հնարավորություն է ընձեռում ծանոթանալու Ֆրիդենսրայխ Հունդերթվասերի ստեղծագործություններին եւ փիլիսոփայությանը եւ կիրառել այդ գիտելիքները նոր աշխատանքներ ստեղծելիս: Այն նաեւ հրաշալի առիթ է վայելելու ամառային հանգիստը ստեղծագործական մթնոլորտում»,- մեկնաբանեց ԳԱԿ-ի տնօրենի պաշտոնակատար Վահագն Մարաբյանը:
«Հավատացած եմ, որ այս ծրագրի շրջանակում մենք Գաֆէսճեան արվեստի կենտրոնի հետ միասին  կկարողանանք պարգեւել մեր փոքրիկներին եւ նրանց ծնողներին դրական լիցքեր, անմոռանալի տպավորություններ եւ տրամադրել արվեստի հետ անմիջական շփման հարթակ»,-նշել է Հայաստանում  Beeline–ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։

15:10 | 04.07.14 | Новости | 4791
При содействии Beeline в Центре искусств Гафесчян продолжается образовательная программа «Таинственный лабиринт», которая стартовала в апреле 2014 года.
«Участники программы знакомятся с творчеством и философией австрийского архитектора и живописца Фриденсрайха Хундертвассера. Кроме того, это хорошая возможность провести каникулы в творческой атмосфере», - сказал и.о директора Центра Ваагн Марабян.
«Я уверен, что в рамках этой программы дети и их родители получат много положительных эмоций, а также незабываемые впечатления», - сказал гендиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Участие в данной программе бесплатное: надо заранее зарегистрироваться, позвонив по номеру +37410 54 19 32/34.