16:58 | 13.06.14 | Նորություններ | 6145
Այսօր Orange-ը ներկայացրել է հատուկ առաջարկ ամսական բաժանորդագրությունները նախընտրող իր նոր բաժանորդների համար:
Բոլոր նրանք, ովքեր մինչեւ օգոստոսի 31-ը 12 կամ 24 ամսով կբաժանորդագրվեն Դելֆին, Թիթեռ եւ Պանտերա ամսական բաժանորդագրություններից որեւէ մեկին` սկսած 4000 դրամից, ոչ միայն զեղչված գնով մեկ  հեռախոս ձեռք բերելու հնարավորություն կունենան, այլեւ նվեր կստանան հավելյալ կանխավճարային SIM քարտ:
«Ուրախ ենք մեր նոր բաժանորդներին իրենց մտերիմների հետ անվճար խոսելու հնարավորություն ընձեռել», - ասել է Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:
2 SIM քարտերի համար կակտիվացվի «Orange Իրար հետ» փաթեթը, որը թույլ կտա օգտատերերին 6 ամիս շարունակ իրար հետ խոսել անսահմանափակ եւ անվճար:

16:58 | 13.06.14 | News | 6204
Everyone who till August 31 will join Dolphin, Butterfly and Panther starting from 4000AMD for 12 or 24 months, will not only get one handset at a discounted price, but will also receive an additional prepaid SIM card as a gift.
“With Each Other” pack will be activated for both SIM cards allowing the users to talk to each other unlimited and free of charge during 6 months.
“Celebrating the summer mood we are pleased to provide our new customers who prefer monthly subscription services with the possibility to not only benefit from the large variety of discounted handsets available in Orange shops but, as well, have a chance to speak free of charge with their close ones”, said Francis Gelibter, the General Director of Orange Armenia.