12:53 | 23.05.14 | Նորություններ | 2843
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը` Beeline) շարունակում է աջակցություն ցուցաբերել Հայաստանի վետերան մանկավարժների միությանը:
Ծրագրի շրջանակում «ԱրմենՏել»-ի նախաձեռնությամբ Հայաստանի մանկավարժ վետերանների միության համար հասանելի են դարձել ժամանակակից տեխնոլոգիաները եւ բարձրորակ ինտերնետ կապը։
«Մենք ուրախ ենք օգնել Հայաստանի վաստակավոր մանկավարժներին փոխանցելու իրենց երկարամյա հարուստ փորձը եւ գիտելիքները՝ օգտագործելով ամենաժամանակակից լուծումները», - ասել է «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Հայաստանի մանկավարժ վետերանների միության նախագահ Ստելա Դավթյանն իր հերթին շնորհակալություն է հայտնել «ԱրմենՏել»-ին, նշելով որ ընկերության աջակցության շնորհիվ մանկավարժներ կարող են շարունակել իրենց կյանքի գործը:

12:53 | 23.05.14 | Новости | 3032
Компания АрменТел (торговая марка Beeline) продолжает оказывать содействие Союзу педагогов-ветеранов Армении.
В рамках данной программы педагогам была предоставлена возможность пользоваться современными технологиями, а также интернетом.
«Мы рады помочь заслуженным педагогам Армении в деле передачи накопленного опыта с использованием современных решений»,- сказал гендиректор АрменТел Андрей Пятахин.
Председатель Союза педагогов-ветеранов Армении Стела Давтян поблагодарила компанию АрменТел, отметив, что благодаря многолетнему содействию компании педагоги могут продолжать заниматься любимым делом.