14:08 | 17.03.14 | Նորություններ | 4738
«ԱրմենՏել»  ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) Одноклассники սոցիալական ցանցում` Beeline Armenia պաշտոնական էջում մայրության եւ գեղեցկության միամսյակին նվիրված ֆոտոմրցույթ է անցկացնում:
Մրցույթի գլխավոր հաղթողները «ԱրմենՏել» ընկերության կողմից կպարգեւատրվեն Nokia Lumia 720  հեռախոսով, իսկ եզրափակիչ փուլ անցած եւս 2 մասնակիցներ հետաքրքիր նվերներ կստանան:
Մրցույթին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչեւ ապրիլի 1-ը ժամը 00:00-ը ներառյալ հատուկ հավելվածի օգնությամբ մայրության եւ գեղեցկության միամսյակին նվիրված նկարը տեղադրել Beeline Armenia էջում։
Մրցույթում կհաղթի 2 լուսանկար. առաջին հաղթող համարվում է այն լուսանկարը, որը կհավաքի առավելագույն թվով Класс, իսկ 2-ը կընտրի լուսանկարիչներից եւ ոլորտի մասնագետներից կազմված հանձնաժողովը։
«Սոցիալական ցանցերում կազմակերպվող մրցույթները մեծ ժողովրդականություն են վայելում մեր օգտատերերի շրջանում։ Առավել քան համոզված եմ, որ հրաշալի եւ գարնանային տոնին նվիրված այս  մրցույթը նույնպես լայն արձագանք է գտնելու», - ասել է «ԱրմենՏել»  ընկերության գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Մրցույթը կավարտվի ապրիլի 7–ին. նույն օրը հաղթողների անունները եւ արդյունքները կտեղադրվեն Одноклассники ցանցի Beeline Armenia էջում:

14:08 | 17.03.14 | Новости | 4737
Компания «АрменТел» (торговая марка Beeline) на своей официальной странице в социальной сети Odnoklassniki проводит фотоконкурс, посвященный месяцу материнства и красоты.
В пресс-службе компании сообщили, что «АрменТел» наградит победителей телефонами Nokia Lumia 720, а еще двое финалистов получат подарки.
Для участия в конкурсе требуется необходимо до 00:00 часов 1 апреля на странице Beeline Armenia при помощи специального приложения разместить фотографии, посвященные тематике материнства и красоты.
Первым победителем станет автор фотографии, набравшей наибольшее количество отметок «Класс», а второго определит жюри, состоящее из фотографов и профессионалов сферы.
«Проводимые в социальных сетях конкурсы пользуются большой популярностью среди наших пользователей. Я более чем уверен, что этот конкурс, посвященный весенним праздникам, также получит широкий отклик», - сказал гендиректор компании «АрменТел» Андрей Пятахин.
Конкурс завершится 7-го апреля, в тот же день имена победителей будут размещены на странице Beeline Armenia в социальной сети Odnoklassniki.