15:11 | 24.02.14 | Նորություններ | 4966
ԱրմենՏել ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարում է հաշվեկշռի լիցքավորման վավերականության ժամկետի վերացման մասին Beeline կանխավճարային համակարգի բաժանորդների համար։
Այսուհետ, շարժական հեռախոսի հաշվեկշռը ցանկացած չափով եւ ցանկացած եղանակով լիցքավորելու դեպքում (օրինակ՝ «Հաշվեկշռի փոխանցում», վճարման քարտերի կամ վճարումների ընդունման տերմինալների օգնությամբ), բաժանորդը կարող է օգտագործել բջջային հաշվեկշռին կուտակված միջոցները բաժանորդի պայմանագրի գործունեության ողջ ընթացքում։
«Մենք որոշում ենք կայացրել վերացնել շարժական կապի հաշվեկշռի լիցքավորման վավերականության ժամկետը բջջային կապի ծառայություններն էլ ավելի պարզ եւ հարմար դարձնելու նպատակով», - նշել է ԱրմենՏել ընկերության գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
90 օրվա ընթացքում հաշվեկշռի լիցքավորման բացակայության կամ վճարովի ծառայությունները չօգտագործելու դեպքում, բաժանորդին հասանելի կլինեն միայն մուտքային զանգեր եւ հաղորդագրություններ, այս դեպքում կուտակված գումարը կմնա հաշվեկշռին, իսկ եւս 90 օր անցնելու դեպքում ծառայությունների տրամադրման պայմանագիրը խզվում է:

15:11 | 24.02.14 | Новости | 3471
АрменТел (торговая марка Beeline) объявляет об отмене  сроков действия платежного баланса для абонентов предоплатной системы расчетов мобильной связи Beeline.
Теперь, при пополнении баланса мобильного телефона на любую сумму с помощью услуги «Баланс Трансфер», наличным платежом, картами оплаты или с помощью платежных терминалов, абонент сможет использовать образовавшиеся средства на мобильном балансе в течение всего срока действия абонентского договора.
«Мы приняли решение отменить сроки действия платежей мобильной связи, чтобы сделать услугу мобильной связи еще более удобной и простой. Все наши коммерческие инициативы направлены на совершенствование услуг Beeline, мы делаем все для наших абонентов, чтобы они чувствовали наше внимательное и чуткое отношение», - отметил гендиректор АрменТел Андрей Пятахин.
При отсутствии пополнения счета или использования платных услуг в течение 90 дней абоненту станут доступны только входящие звонки и сообщения, при этом накопленная сумма остается на балансе, а по истечении еще 90 дней абонентский договор расторгается.