15:47 | 06.12.13 | Նորություններ | 4962
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) Երեւանի Դավիթաշեն համայնքում բացել է վաճառքի եւ սպասարկման եւս մեկ գրասենյակ:
Beeline վաճառքի եւ սպասարկման նոր գրասենյակը գտնվում է Դավիթաշենի կենտրոնական հատվածում` Տիգրան Պետրոսյան 17/8 հասցեում: Գրասենյակն աշխատելու է երկուշաբթիից-ուրբաթ` ժամը 9:00-ից մինչեւ 18:00-ն առանց ընդմիջման: Նոր բացված գրասենյակի աշխատանքներին զուգահեռ շարունակելու է աշխատել Դավիթաշեն համայնքի 3-րդ թաղամասի 25/1 հասցեում գտնվող Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակը:
«Համաձայն բաժանորդների սպասարկման որակի բարելավմանն ուղղված ռազմավարության, մենք շարունակում ենք ընդլայնել Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակների ցանկը` ձգտելով ավելի մոտ գտնվել յուրաքանչյուր հաճախորդի: Համոզված եմ, որ այցելելով նոր գրասենյակ մեր բաժանորդները կգնահատեն մեր ժամանակակից եւ հարմարավետ ձեւավորումը, ջերմ միջավայրը եւ բարձրակարգ սպասարկումը»,- նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը գրասենյակի բացման արարողության ժամանակ:
Beeline բջջային, ֆիքսված եւ ինտերնետ ծառայության բաժանորդները կարող են դիմել նոր գրասենյակ ընկերության կողմից մատուցվող ծառայություններին վերաբերող ցանկացած հարցով:
«ԱրմենՏել» ընկերությունը շարունակում է ընդլայնել գրասենյակների ցանկն ինչպես մայրաքաղաքում, այնպես էլ շրջանններում: Դեկտեմբերի 6-ի դրությամբ Հայաստանում գործում է վաճառքի եւ սպասարկման 83 գրասենյակ, որից 27–ը` Երեւանում:

15:47 | 06.12.13 | Новости | 3543
Компания «АрменТел» (торговая марка Beeline) открыл сегодня новыйб второй по счету офис продаж и обслуживания в административном районе Давидашен г. Еревана.
Новый офис продаж и обслуживания расположен в центральной части Давидашена по адресу ул. Тиграна Петросяна, 17/8. Рабочий график офиса: с понедельника по пятницу с 9:00 до 18:00 без перерывов на обед. Наряду с этим, в Давидашене продолжает действовать офис продаж и обслуживания Beeline по адресу 3-й квартал, дом 25/1.
«В соответствии со стратегией улучшения клиентского обслуживания мы продолжаем расширять сеть офисов продаж и обслуживания Beeline, стремясь быть ближе к каждому клиенту. Я уверен, что, посетив новый офис, наши клиенты оценят современное, удобное оформление, доброжелательную атмосферу и высококачественное обслуживание наших сотрудников», - отметил Генеральный директор компании «АрменТел» Андрей Пятахин, присутствовавший на церемонии открытия.
Абоненты фиксированной, мобильной и интернет связи Beeline могут обращаться в новый офис по самому широкому кругу вопросов, таких как подключение услуг, оплата счетов и многое другое.
«АрменТел» продолжит развивать сеть офисов продаж и обслуживания, как в столице, так и в регионах. По состоянию на 6 декабря в Армении действуют 83 офиса, 27 из которых  - в Ереване.