15:38 | 18.10.13 | Նորություններ | 5579
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) այսօր հայտարարել է շարժական կապի նոր «Ռեմիքս» կանխավճարային սակագնային փաթեթի գործարկման մասին:
Նոր առաջարկը հնարավորություն է տալիս առանց սահմանափակման շփվել Beeline ցանցում 7 կամ 14 օրվա ընթացքում` հաշվեկշիռը համապատասխանաբար 500 կամ 1000 դրամ լիցքավորելու դեպքում: Նոր սակագնային փաթեթում նաեւ նախատեսված են շարժական ինտերնետի եւ հաղորդագրությունների շահավետ գներ. 1 ՄԲ տրաֆիկի, ինչպես նաեւ մեկ ելքային SMS եւ MMS- հաղորդագրության արժեքը Beeline ցանցի ներսում կազմում է 4,99 դրամ:
«Ռեմիքս» սակագնային փաթեթի բաժանորդները *507# USSD-հրահանգի օգնությամբ հնարավորություն կստանան 7 օրվա ընթացքում կատարել անսահմանփակ զանգեր Beeline ցանցում յուրաքանչյուր 500 եւ ավել դրամով հաշվեկշիռն լիցքավորելու դեպքում: Բաժանորդի հաշվից գանձվում է 100 դրամ: *514# USSD-հրահանգը բաժանորդին հնարավորություն կընձեռի անսահմանափակ շփվել Beeline շարժական ցանցում 14 օրվա ընթացքում: Պայմանը գործում է հաշվեկշիռը 1000 դրամ լիցքավորելու դեպքում, իսկ բաժանորդի հաշվից գանձվում է 200 դրամ:
«ԱրմենՏել» ընկերությունը «Ռեմիքս» նոր սակագնային փաթեթում եւս ներդրել է սոցիալական պատասխանատվության բաղադրիչը: Այս պարագայում մենք առաջարկում ենք հաճախորդներին ոչ միայն մատչելի գներ, այլ նաեւ հարմարավետություն: «Ռեմիքս» սակագնային փաթեթը հարմար է այն բաժանորդների համար, ովքեր շատ են շփվում Beeline ցանցում, իսկ SMS- հաղորդագրությունների եւ ինտերնետում շփման սիրահարները նույնպես հաճելիորեն կզարմանան շահավետ գներից: «Ռեմիքս» փաթեթը ստեղծվել է մեր բաժանորդների ցանկությունները մանրակրկիրտ ուսումնասիրելուց հետո, եւ մենք ուրախ ենք հերթական անգամ հանդես գալ պարզ եւ հարմար առաջարկով»,- նշեց «ԱրմենՏել» ընկերության Գլխավոր Տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Մի տարբերակից մյուսին անցնելու համար անհրաժեշտ է անջատել գործող տարբերակը` ուղարկելով *510# USSD-հրահանգը: Այն բաժանորդները, ովքեր չեն ակտիվացրել Beeline շարժական ցանցի ներսում անսահմանափակ շփման տարբերակը կխոսեն րոպեն 4.99 դրամ սակագնով:
«Ռեմիքս» սակագնային փաթեթի շրջանակում ելքային զանգի մեկ րոպեի արժեքը դեպի այլ բջջային օպերատորների ցանցեր, ինչպես նաեւ դեպի ՀՀ եւ ԼՂՀ ֆիքսված ցանցեր կազմում է 29.99 դրամ: Ելքային SMS հաղորդագրության արժեքը դեպի այլ ՀՀ եւ ԼՂՀ բջջային օպերատորների ցանցեր կազմում է 8.99 դրամ, իսկ ելքային միջազգային MMS հաղորդագրության արժեքը կազմում է 20 դրամ:
«Ռեմիքս» սակագնային փաթեթի SIM-քարտի արժեքը կազմում է 500 եւ 300 դրամ, տվյալ դեպքում ամբողջ գումարը հաշվանցվում է բաժանորդի հաշվեկշռին: Սակագնային փաթեթին անցումները բաց են, արժեքը` 200 դրամ: Անցումը հնարավոր է իրականացնել *110*08058 USSD-հրահանգի միջոցով կամ ուղարկելով «08058» տեքստով SMS հաղորդագրություն 0674 կարճ համարին:

15:38 | 18.10.13 | Новости | 5663
Компания «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявила сегодня о запуске нового предоплатного тарифного плана (ТП) мобильной связи Remix.
Новое предложение  позволяет без ограничений общаться внутри сети Beeline в течение 7 или 14 дней при пополнении баланса на 500 или 1000 драмов соответственно. Новым ТП предусмотрены выгодные цены на мобильный интернет и сообщения: стоимость 1 МБ трафика, а также цена одного исходящего SMS и MMS-сообщение внутри сети Beeline составляет 4,99 драма.
Абоненты тарифного плана Remix с помощью USSD-запроса *507# получат возможность после каждого пополнения счета в 500 и более драмов в течение 7 дней совершать звонки внутри мобильной сети Beeline без ограничений. При этом со счета будет списано 100 драмов.
Набрав с мобильного телефона USSD-запрос *514#, абоненты получат возможность безлимитного общения в мобильной сети Beeline в течение 14 дней. Условие действует при пополнении баланса на 1000 и более драмов, а со счета клиента будет списано 200 драмов.
«Компания «АрменТел» привнесла социальную составляющую и в новый тарифный план Remix. При этом мы стараемся предложить клиентам не только самые выгодные цены, но и комфорт. Тарифный план очень удобен для абонентов, которые много общаются в сети Beeline, а любители SMS-переписки и общения в интернете также будут приятно удивлены максимально выгодными ценами. Remix появился в результате тщательного изучения потребностей наших клиентов, и мы рады очередной возможности предложить им простой и удобный продукт»,- отметил Генеральный директор АрменТел Андрей Пятахин.
Для перехода с одной опции на другую необходимо отключить действующую, отправив USSD-команду *510#. Стоимость минуты внутри мобильной сети Beeline для абонентов, не подключивших опции безлимитных звонков, составит 4,99 драмов.
Стоимость минуты звонка на номера других мобильных операторов и фиксированные сети РА и НКР в рамках тарифного плана Remix составляет 29,99 драмов. Тариф исходящего SMS-сообщения на номера других мобильных операторов РА и НКР - 8,99 драмов, а стоимость исходящего международного SMS - 20 драмов.
Стоимость SIM-карты ТП Remix составляет 500 и 300 драмов, при этом вся сумма зачисляется на счет абонента. Переходы на тарифный план открыты, стоимость перехода - 200 драмов. Перейти на ТП Remix можно с помощью USSD-команды *110*08058 и SMS-сообщения с текстом «08058» на короткий номер 0674. Дополнительную информацию можно получить на сайте www.beeline.am, в ближайшем офисе продаж и обслуживания компании или по бесплатному номеру 0611.