16:45 | 07.03.13 | Նորություններ | exclusive 4400
Պրոմեթեյ Բանկի եւ Banks.am պորտալի համատեղ մրցույթի առաջարկների ընդունումը, ինչպես եւ նախօրոք հայտարարվել էր, կմեկնարկի ս.թ. մարտի 8-ին եւ կտեւի մինչեւ ապրիլի 7-ը ներառյալ: Հաղթողի/հաղթողների անունը/անունները կհրապարակվեն Banks.am-ում ս.թ. ապրիլի 15-ին:
Հիշեցնենք, որ մրցույթին մասնակցելու համար գեղեցիկ սեռի ներկայացուցիչները պետք է ներկայացնեն գործող բիզնեսի հետագա զարգացման սեփական առաջարկ (հայեցակարգ), որը, մասնակցի հիմնավորմամբ, հնարավոր կլինի իրագործել ակնկալվող վարկային միջոցների (բիզնես-վարկի) հաշվին:
Մրցույթի հաղթողին Պրոմեթեյ Բանկը կտրամադրի բիզնես-վարկ գործող բիզնեսի զարգացման նպատակով, հետեւյալ արտոնյալ պայմաններով`
• տարեկան տոկոսադրույքը՝ 8%
• մարման ժամկետը՝ մինչեւ 7 տարի
• գումարը՝ մինչեւ 100 000 ԱՄՆ դոլար
Հետաքրքիր (նորարարական) գաղափարներով հավասարազոր առաջարկների առկայության դեպքում հաղթող կարող են ճանաչվել մինչեւ 3 մասնակիցներ:
Մրցույթի գործողության ընթացքում Banks.am պորտալի գլխավոր էջի աջ մասում (պատուհան աջից) գործում է «Մրցույթ կանանց համար» հատուկ բաժինը, որտեղ կներկայացվեն մրցույթի ընթացքն ու արդյունքները: Դրանց կարելի է հետեւել նաեւ, գրանցվելով Facebook սոցիալական ցանցում Banks.am-ի էջում:
Խնդրում ենք խստագույնս հետեւել մրցույթի պայմաններին, որոնք մանրամասն ներկայացված են այստեղ:
Պրոմեթեյ Բանկը եւ Banks.am-ը շնորհավորում են գարնան տոների առթիվ եւ հաջողություն մաղթում մասնակիցներին:

16:45 | 07.03.13 | News | exclusive 4313
Proposals within the framework of the joint contest for women of Prometey Bank and Banks.am will be accepted from March 8 to April 7 (inclusive) in accord with the previously announced schedule. The name/names of the winner/winners will be published on Banks.am on April 15, 2013.
It should be recalled that to take part in the contest, the participants should submit their own proposal (a concept) for the future development of an operating business, which can be realized through anticipated loan funds (a business loan).
Prometey Bank will provide a business loan to the contest winner for the development of an operating business by the following preferential terms:
• annual interest rate 8%
• loan redemption term up to 7 years
• amount up to USD 100 000
There might be up to 3 winners in case they submit equivalent proposals (interesting/innovatory ideas).
During the contest, a special section “Contest for women” will be opened on Banks.am home page (right window), which will present the course and the results of the contest. One can also follow the contest by registering on the page of Banks.am on Facebook.
Please strictly follow the terms of the contest. Details are available here.
Prometey Bank and Banks.am congratulate everyone on spring holidays and wish good luck to contest participants!