17:24 | 06.03.12 | Նորություններ | 6997
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել-ը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է ֆիքսված հեռախոսակապին միանալու նոր հնարավորության մասին. մինչեւ 2012թ. դեկտեմբերի 31-ը Beeline ֆիքսված հեռախոսագիծ տեղադրել ցանկացող ֆիզիկական անձինք կարող են միացման վարձը վճարել 6 կամ 12 ամսվա ընթացքում:
“Մեր հերթական առաջարկը հաշվի է առնում հաճախորդների պահանջներն ու ցանկությունը եւ միտված է քաղաքային հեռախոսակապի ու լայնաշերտ Ինտերնետ-հասանելիության ծառայություններն ավելի մատչելի դարձնելուն”, - ասել է ԱրմենՏել-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

17:24 | 06.03.12 | Новости | 7050
Ереван/Медиамакс/. АрменТел (торговая марка Beeline) объявляет о новой возможности подключения к фиксированной сети: до 31 декабря 2012 года физические лица, желающие установить фиксированную телефонную линию Beeline, могут оплатить подключение в рассрочку с условием поэтапной равномерной оплаты в течение 6 или 12 месяцев с момента установки.
«Наше очередное предложение, учитывающее потребности и желания абонентов, призвано сделать услуги городской телефонной связи и широкополосного Интернета более доступными»,- отметил Генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
Стоимость подключения к фиксированной телефонной сети Beeline для физических лиц составляет 12000 драмов.