11:18 | 27.02.12 | Նորություններ | 5743
Երեւան/Մեդիամաքս/. Telcell վճարային համակարգը սկսել է վճարումներ ընդունել կոսմետիկայի եւ օծանելիքի շուկայի առաջատարներից մեկի` Faberlic ընկերության օգտին:
Telcell եւ MegaPay ինքնասպասարկման տերմինալների միջոցով Faberlic-ի օգտին կատարվող վճարումներն իրականացվում են իրական ժամանակի ռեժիմում:
Տերմինալների միջոցով վճարում կատարելու համար հարկավոր է մտնել «Այլ օպերատորներ» բաժին, ընտրել Faberlic կոճակը, մուտքագրել խորհրդատուի համարը եւ անհրաժեշտ գումարը, որը 1-2 րոպեում կհայտնվի խորհրդատուի հաշվեհամարին:
«Faberlic պրոցեսինգային կենտրոնին միանալը նոր հնարավորություններ է ստեղծում ինչպես մեր գործընկերների, այնպես էլ` կոսմետիկայի եւ օծանելիքի շուկայի առաջատարներից մեկի հաճախորդների համար: Մենք մշտապես հետեւում ենք նոր միտումներին եւ ակտիվորեն ընդլայնում տարբեր ոլորտներում պահանջարկ ձեւավորող ապրանքների եւ ծառայությունների մատակարարների շրջանակը», - ասել է «ԹելՍել» ՓԲԸ գործադիր տնօրեն Արամ Ազատյանը:

11:18 | 27.02.12 | Новости | 5528
Ереван/Медиамакс/. Платежная система Telcell объявила о начале приема платежей в пользу одного из лидеров рынка косметики и парфюмерии - компании Faberlic.
Платежи в пользу Faberlic через терминалы самообслуживания Telcell и MegaPay осуществляются в режиме реального времени.
Для оплаты на платежном терминале нужно войти в раздел «Другие операторы» и выбрать в меню кнопку Faberlic, ввести номер консультанта и необходимую денежную сумму, которая в течение 1-2 минут зачисляется на счет консультанта.
«Подключение к нашему процессинговому центру Faberlic создает новые возможности как для наших партнеров, так и для клиентов одного из лидеров рынка косметики. Мы постоянно отслеживаем новые тенденции и активно расширяем круг поставщиков товаров и услуг, формирующих потребительский спрос в различных секторах», - сказал исполнительный директор «ТелСелл» Арам Азатян.