16:22 | 24.01.12 | Նորություններ | 2928
Երեւան/Մեդիամաքս/. ՎիվաՍել-ՄՏՍ ընկերությունն այսօր պարգեւատրել է Opera Mini բրաուզերից օգտվողների շրջանակում անցկացված տոնական վիկտորինայի հաղթողներին` հանձնելով արժեքավոր մրցանակներ:
Ինչպես հաղորդում է Մեդիամաքս-ը, 2011թ. դեկտեմբերի 15-ից 28-ը ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի բաժանորդները հնարավորություն ունեին մասնակցելու տոնական վիկտորինային` բջջային հեռախոսի Opera Mini բրաուզերի միջոցով մուտք գործելով viktorina.mts.am էջը:
Ընկերության վեբկայքում հրապարակված կանոնների համաձայն, վիկտորինայի մասնակիցներին առաջարկվում էր օրական պատասխանել մեկ հարցի: Օրվա հաղթող էր ճանաչվում 50-րդ ճիշտ պատասխանած մասնակիցը:

16:22 | 24.01.12 | News | 2910
Yerevan/Mediamax/. VivaCell-MTS awarded valuable prizes to the winners of the festive quiz held among users of Opera Mini browser.
Over December 15-28, 2011, subscribers of VivaCell-MTS had the opportunity to take part in the festive quiz by visiting viktorina.mts.am page through Opera Mini browser on a mobile phone, Mediamax reports.
According to the rules published on the web site of the operator, the participants of the quiz should have answered one question a day. Each 50th participant to have given a write answer was announced a winner.