17:38 | 04.11.11 | Նորություններ | 4204
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել-ը (ապրանքանիշը Beeline) դարձել է Travelling Connect միջազգային ծրագրի բացառիկ գործընկերը Հայաստանում որին անդամակցում են այնպիսի հայտնի օպերատորներ ինչպիսիք են T-mobile-ը եւ Vodafone-ը:
Բոլոր այն օտարերկրացիները, ովքեր օգտվում են ռոումինգից եւ հանդիսանում են Travelling Connect ծրագրի մասնակից, գտնվելով ԱրմենՏել-ի ցանցում, կարող են ստանալ 1 մղոն կամ 1 բալ (կախված ընտրված ծրագրից) յուրաքանչյուր ելքային զանգի 1 րոպեի դիմաց: Հետագայում կուտակած միավորները նրանք կարող են օգտագործել այնպիսի ճանաչված ընկերություններում, ինչպիսիք են Hilton, Marriot, Alitalia, Royal Brunei Airlines, SN Brussels, Air France, KLM, Malaysia Airlines, TAP Portugal, THAI Airways-ը եւ այլն, հայտնել են ընկերության մամլո ծառայությունում:
«Այսուհետ մեր ցանցում ռոումինգ ծառայություններից օգտվողներին, մենք առաջարկում ենք ոչ միայն որակյալ կապ, ժամանակակից տեխնոլոգիաներով հագեցած ցանց, հաճախորդների սպասարկման եւ տեղեկատվական շուրջօրյա ծառայություններ, այլ նաեւ բոնուսներ կուտակելու լրացուցիչ հնարավորություններ»,- նշել է ԱրմենՏել-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Travelling Connect ծրագրի մասնակցությունն անվճար է: Մասնակից դառնալու համար անհրաժեշտ է գրանցվել www.travellingconnect.com կայքում:

Ереван/Медиамакс/. АрменТел (торговая марка Beeline) стала эксклюзивным партнером международной программы Travelling Connect в Армении.
Партнерами программы являются такие операторы связи как T-mobile и Vodafone.
Иностранцы, пользующиеся услугами роуминга и являющиеся участниками программы Travelling Connect, при нахождении в сети АрменТел за каждую минуту исходящего вызова получат 1 милю или 1 балл (в зависимости от выбранной клиентом программы лояльности). В дальнейшем они могут использовать накопленные мили, либо баллы на услуги, предоставляемые компаниями-партнерами программы Travelling Connect, в частности, Hilton, Marriot, KLM, Air France, Alitalia, Royal Brunei Airlines, SN Brussels, Malaysia Airlines, TAP Portugal, THAI Airways и т.д., сообщили в пресс-службе компании.
«Отныне всем пользователям роуминга в нашей сети мы предлагаем не только качественную связь, современную технологически развитую сеть, круглосуточные информационные услуги и обслуживание абонентов, но также и дополнительную возможность накопления бонусов», - отметил гендиректор АрменТел Игорь Климко.
Участие в программе Travelling Connect бесплатно. Для участия необходимо зарегистрироваться на сайте www.travellingconnect.com и выбрать одну из предлагаемых программ лояльности.