13:30 | 20.09.11 | Նորություններ | 5288
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել-ը (Beeline ապրանքանիշ) այսօր հայտարարել է Hi-Line ծառայության անսահմանափակ սակագնային փաթեթներում արագության ավելացման եւ գների նվազեցման մասին:
Hi-Line 128, Hi-Line 256, Hi-Line 512 и Hi-Line 1024 սակագնային փաթեթներում կապուղիների թողունակությունը կրկնապատկվել է, Hi-Line 2048 սակագնային փաթեթի բաժանորդների կապուղիների թողունակությունն ավելացվել է մինչեւ 3072 kbps, իսկ Hi-Line 3072 հաճախորդների համար ամսեկան բաժանորդային վարձը 15000 դրամից նվազել է մինչեւ 12000 դրամ, հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում:
«Համապետական տոնի նախաշեմին մենք հաճույքով նոր նվեր ենք մատուցում մեր բաժանորդներին ոչ միայն Երեւանում, այլեւ մարզերում, եւ հույս ունենք, որ այն կբացի ինտերնետ ծառայությունների օգտագործման որակապես նոր փուլ»,- նշել է ԱրմենՏել-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Արագության եւ տարիֆիկացման փոփոխությունը Hi-Line ծառայության անսահմանափակ սակագանային փաթեթների բոլոր բաժանորդների համար իրականացվում է ավտոմատ կերպով. պայմանագիրը վերակնքելու անհրաժեշտություն չկա:

13:30 | 20.09.11 | News | 5285
Yerevan/Mediamax/. ArmenTel (Beeline trademark) announced the increase in the speed and reduction of prices for Hi-Line service unlimited tariff plans.
The channel transmission capacity for all the subscribers of Hi-Line 128, Hi-Line 256, Hi-Line 512 and Hi-Line 1024 is doubled: the speed of Hi Line with 2 Mbps transmission capacity is increased up to 3 Mbps and  Hi-Line 3072 tariff plan clients will pay AMD15 000 instead of AMD20 000 monthly, the company’s press service reads.
“We are glad to present one more gift to our clients on the threshold of the holiday, hoping it will open new horizons of communication for them”, noted ArmenTel CEO Igor Klimko.
The speed and tariffication changes are automatic for all the subscribers of unlimited tariff plans of Hi-Line service, there is no need for a contract renewal.