14:14 | 14.09.11 | Նորություններ | 4917
Երեւան/Մեդիամաքս/.ԱրմենՏել-ը եւ ԱԿԲԱ ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿԸ այսօր հայտարարել են “Visa Student” Քարտ գործընկերային ծրագրի մեկնարկի մասին:
Ինչպես հաղորդում է Մեդիամաքս-ը, այսօր կայացած մամուլի ասուլիսում «ԱրմենՏել» ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն ասել է, որ ծրագիրը հնարավորություն կտա “Visa Student” քարտի քարտապաններին անվճար միանալ Beeline ցանցին, միմյանց հետ խոսել 1 դրամ/ րոպե սակագնով:
«Հաճելի է, որ այս առաջին համատեղ ծրագիրն ուղղված է երիտասարդներին. ցածր սակագինը, հաղորդագրությունների եւ բջջային ինտերնետի մատչելիությունը նրանց շփվելու լրացուցիչ հնարավորություններ կտա»,-ասել է Իգոր Կլիմկոն:
ԱԿԲԱ ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿ-ի գլխավոր գործադիր տնօրեն Ստեփան Գիշյանն էլ ասել է, որ “Visa Student” քարտապանները զեղչեր կստանան մի շարք առեւտրի եւ սպասարկման կետերում, կմասնակցեն ուսման վարձերի խաղարկություններին, ինչպես նաեւ չիպային տեխնոլոգիաների շնորհիվ կկարողանան գնումներ կատարել համացանցում:

14:14 | 14.09.11 | Новости | 4954
Ереван/Медиамакс/.АрменТел и АКБА КРЕДИТ АГРИКОЛЬ БАНК сообщили сегодня о старте партнерской программы для держателей карт “Visa Student”.
Как сообщает Медиамакс, на сегодняшней пресс-конференции генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко заявил, что программа предоставит возможность держателям карты “Visa Student” бесплатно подключиться к сети Beeline и общаться между собой по цене 1 драм/минута.
«Приятно, что наша первая совместная программа нацелена на молодежь: низкие тарифы, доступность смс-сообщений и мобильного интернета предоставят им альтернативные возможности общения», - сказал Игорь Климко.
Главный исполнительный директор АКБА КРЕДИТ АГРИКОЛЬ БАНКА Степан Гишян заявил, что держатели карт “Visa Student” получат скидки в ряде торговых точек и центрах обслуживания, будут участвовать в розыгрышах оплаты образования и благодаря чиповым технологиям смогут делать покупки в сети.