14:14 | 14.09.11 | Նորություններ | 4917
Երեւան/Մեդիամաքս/.ԱրմենՏել-ը եւ ԱԿԲԱ ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿԸ այսօր հայտարարել են “Visa Student” Քարտ գործընկերային ծրագրի մեկնարկի մասին:
Ինչպես հաղորդում է Մեդիամաքս-ը, այսօր կայացած մամուլի ասուլիսում «ԱրմենՏել» ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն ասել է, որ ծրագիրը հնարավորություն կտա “Visa Student” քարտի քարտապաններին անվճար միանալ Beeline ցանցին, միմյանց հետ խոսել 1 դրամ/ րոպե սակագնով:
«Հաճելի է, որ այս առաջին համատեղ ծրագիրն ուղղված է երիտասարդներին. ցածր սակագինը, հաղորդագրությունների եւ բջջային ինտերնետի մատչելիությունը նրանց շփվելու լրացուցիչ հնարավորություններ կտա»,-ասել է Իգոր Կլիմկոն:
ԱԿԲԱ ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿ-ի գլխավոր գործադիր տնօրեն Ստեփան Գիշյանն էլ ասել է, որ “Visa Student” քարտապանները զեղչեր կստանան մի շարք առեւտրի եւ սպասարկման կետերում, կմասնակցեն ուսման վարձերի խաղարկություններին, ինչպես նաեւ չիպային տեխնոլոգիաների շնորհիվ կկարողանան գնումներ կատարել համացանցում:

14:14 | 14.09.11 | News | 5249
Yerevan/Mediamax/.ArmenTel and ACBA-CREDIT AGRICOLE BANK announced the launch of an affiliate program for “Visa Student” card holders.
Addressing today’s press conference, “ArmenTel” CJSC CEO Igor Klimko stated that the program will provide Visa Student card holders with free connection to Beeline network and communication inside the network at AMD 1 per minute, Mediamax reports.
“It’s good that our first joint program is aimed at youth: low tariffs, affordable SMS and mobile internet will give them alternative options for communication”, said Igor Klimko.
Chief Executive Director of ACBA-Credit Agricole Bank Stepan Gishyan stated that “Visa Student” card holders will get discounts in a number of shopping and service centers and participate in raffles on tuition fees, and the chip technologies will allow them to do the shopping in the network.