14:57 | 23.08.11 | Նորություններ | 5060
Երեւան: Մեդիամաքս: «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն այսօր հայտնել է, որ առաջիկա շաբաթների ընթացքում ընկերությունը հանդես կգա նոր առաջարկով իր ինտերնետ բաժանորդների համար:
«Սպասվում է տրամադրվող ծառայությունների ընդլայնում նախկին գներով: Միաժամանակ, Հայաստանում ինտերնետի զարգացման եւ բաժանորդների թվի աճի հետ մեկտեղ, չի բացառվում գների հետագա նվազում», - ասել է Իգոր Կլիմկոն: Նա նշել է, որ միջազգային կապուղիների դիվերսիֆիկացման եւ սպառվող տրաֆիկի աճի հետ միասին մեծածախ ինտերնետի արժեքը Հայաստանում գրեթե 10 անգամ նվազել է:
Այսօր “ԱրմենՏել”-ը Չարբախում բացել է Երեւանում 24-րդ եւ Հայաստանում 84-րդ վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակը` Արտաշեսյան 85/14 հասցեով (շուկայի հարեւանությամբ):
Գրասենյակի բացման ելույթում ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն ասել է, որ արդեն երկրորդ տարին գործող` բաժանորդների սպասարկման որակը բարելավելու ծրագիրը շոշափելի արդյունքներ է տվել:

14:57 | 23.08.11 | News | 5063
Yerevan /Mediamax/. ArmenTel CEO Igor Klimko informed today that the company will present new offers for their internet-subscribers within coming weeks.
“The scope of the provided services available at former prices is expected to broaden. Meanwhile, due to the development of the internet in Armenia and the growth in the number of subscribers, it is not ruled out that the prices will keep on cutting down”, said Igor Klimko. He noted that due to the diversification of international communication channels and consumed traffic growth the cost for the wholesale Internet has reduced almost tenfold for Armenia.
ArmenTel opened its sale and service office (24th in Yerevan and 84th in Armenia) in Charbakh administrative district at 85/14Artashesyan Street (near the market) today.
Speaking at the opening of the office, ArmenTel CEO Igor Klimko said that the company's program for enhancing the subscriber service quality which has been operating for already 2 years bore tangible results.