15:33 | 28.06.11 | Նորություններ | 3106
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել ընկերությունը (ապրանքանիշը` Beeline) հայտարարել է Հայաստանի մայրաքաղաքի բնակիչների համար Hi-Line “Մեգա ամառ” ակցիայի անցկացման մասին:
2011թ. հունիսի 28-30-ը երևանցիները, միանալով Hi-Line “Մեգա+” ծառայության անսահմանափակ սակագնային փաթեթներից որևէ մեկին, կստանան հնարավորություն առաջին երեք ամիսներին ծառայությունից օգտվել անվճար: Մարզերի բնակիչների համար Hi-Line “Մեգա ամառ” առաջարկն ուժի մեջ է 2011թ-ի  հունիսի 15-ից մինչև 2011թ-ի հուլիսի 15-ը:
“Հայաստանի կապի ինտեգրված օպերատորի կողմից առաջարկվող Hi-Line “Մեգա ամառ” ակցիան առաջին հերթին ունի սոցիալական ուղղվածություն և կոչված է ինտերնետ-ծառայությունների տարածմանը Հայաստանի մարզերում: Ընդառաջելով մայրաքաղաքի բնակիչների բազմաթիվ արձագանքներին, մենք որոշեցինք երևանցիներին նույնպես հնարավորություն ընձեռել երեք օրվա ընթացքում օգտվել ակցիայի առավելություններից”, - նշել է ԱրմենՏել ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Ակցիայի շրջանակներում Hi-Line “Մեգա+” ծառայությանը միանալու պայմանագիր կնքելուց  բաժանորդին անվճար տրամադրվում է ADSL-մոդեմ և չի գանձվում միացման վճարը: Առաջին երեք ամիսների ընթացքում բաժանորդը չի կարող փոխել ծառայության սակագնային փաթեթը, իսկ հաջորդող 9 ամիսների ընթացքում բաժանորդը կարող է վերակնքել իր պայմանագիրը և անցնել դեպի ավելի բարձր արագություն ապահովող “Մեգա+” սակագնային փաթեթ:
“Մեգա+256”, “Մեգա+512” և “Մեգա+1024” սակագնային փաթեթներում գիշերային ժամերին սկսած 01:00-ից մինչև 09:00 կրկնակի անգամ ավելանում է ինտերնետ-տրաֆիկի արագությունը: “Մեգա+2048” ՍՓ-ում մուտքային կապուղու թողունակությունը գիշերային ժամերին կավելանա մինչև 3 Մբ/վ, իսկ ելքային կապուղունը կկազմի 896 Կբ/վ:
Պայմանագրի կնքմանը հաջորդող 12 ամսվա ընթացքում ծառայությունից հրաժարվելու դեպքում բաժանորդը վճարում է “Մեգա+” սակագնային փաթեթի և նույն արագությամբ Hi-Line անսահմանափակ սակագնային փաթեթի համար նախատեսված ամսավճարների տարբերությունը` օգտագործման ժամանակահատվածի համար, ինչպես նաև մոդեմի արժեքը:

15:33 | 28.06.11 | News | 4999
Yerevan/Mediamax/. “ArmenTel” (Beeline trademark) announced Hi-Line “Mega Summer” campaign for residents of the Armenian capital.
Yerevan residents, who connect to one of unlimited tariff plans of Hi-Line “Mega+” service from June 28 to 30, 2011, will receive the chance to use the service free of charge in the course of first three months. For residents of Armenian regions Hi-Line “Mega Summer” offer is in effect from June 15 to July 15, 2011.
“Hi-Line “Mega Summer” campaign from the universal operator of Armenia is first of all social and aims at contributing to penetration of internet services into Armenian regions. Meeting halfway numerous addresses from the part of the capital’s residents, we made a decision to provide Yerevan residents with the chance to use the advantages of the campaign in the course of three days”, General Director of “ArmenTel” Igor Klimko said.
While concluding the agreement for rendering services within the framework of Hi-Line “Mega Summer” campaign, the modem and activation of the service will be provided to the customer free of charge. During the first three months the customer will be able to change the tariff plan of the service, and in the course of the next 9 months the customer can shift to Hi-Line “Mega+” tariff plan, which will provide for higher speed.
In “Mega+256”, “Mega+512” and “Mega+1024” tariff plans in night time – starting from 01:00 and up to 09:00 -- the transmission capacity of the channel will be doubled. In “Mega+2048” tariff plan, the transmission capacity of the download channel in night time is increased up to 3MB/sec, and the transmission capacity of the upload channel to 896KB/sec.
In case of renouncement of the service within 12 months from the moment of concluding the contract the subscriber will pay for the difference between the tariffs of the annual subscriber fee of Hi-Line Unlimited tariff plan and “Mega+” tariff plan of analogous speeds for the period of use and the cost of the modem.