10:59 | 29.03.11 | Նորություններ | 4238
Երեւան/Մեդիամաքս/. Orange Armenia ընկերությունը պատրաստել է հերթական անակնկալը. օպերատորի յուրաքանչյուր 100-րդ լիցքավորումը կատարած բաժանորդը նվեր կստանա բջջային հեռախոս:
Ինչպես Մեդիամաքսին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, բաժանորդները պետք է լիցքավորեն իրենց հաշիվը 500 եւ ավել դրամով:
Բացի այդ, այս շաբաթ հեռախոսներ կստանան “Խոսենք” կանխավճարային ծառայության 1000 բաժանորդներ` նախկին 100-ի փոխարեն: Երեւանի բնակիչներն իրենց նվերը կարող են ստանալ Orange-ի գլխավոր խանութից, իսկ մարզերի բնակիչները` ընկերության մարզային խանութներից:
“Յուրաքանչյուր լիցքավորումը մեր բաժանորդներին հնարավորություն է տալիս լիցքավորման պահից հաջորդ 31 օրվա ընթացքում զանգահարել Orange-ի բոլոր բաժանորդներին 1 դրամ/րոպե, իսկ տեղական այլ ցանցեր` 30 դրամ/րոպե սակագնով”,- ասել է Orange-ի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:

10:59 | 29.03.11 | Новости | 4167
Ереван/Медиамакс/. Компания Orange Armenia подготовила очередной подарок: каждый сотый абонент оператора, который пополнит свой счет в течении этой недели, получит в подарок мобильный телефон.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе компании, абоненты должны пополнить свой счет на 500 и более драмов.
Это означает, на этой неделе уже 1000 абонентов предоплатного тарифного плана «Хосенк» («Поговорим») получат в подарок телефоны вместо прежних 100. Жители Еревана смогут получить свои призы в главном торговом центре Orange, а жители областей – в областных центрах компании.
«Каждое пополнение счета дает возможность нашим абонентам в течение 31 дня после пополнения разговаривать внутри сети Orange за 1 драм в минуту, а в других сетях – по тарифу 30 драм/минута»,- сказал директор по маркетингу Orange Арам Мкртчян.