16:36 | 04.03.11 | Նորություններ | 4565
Երեւան/Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել” ընկերությունը հայտարարել է ակցիա, որի շրջանակներում 2011թ. մարտի 5-ից 8-ը ֆիզիկական անձինք կարող են ձեռք բերել Beeline բջջային ցանցի “գեղեցիկ” հեռախոսահամարներ կես գնով:
Այդ օրերին Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում “արծաթե” համարի արժեքը կկազմի 2,500 դրամ, “ոսկե” համարինը` 30,000 դրամ, իսկ “պլատինե” համարինը` 70,000 դրամ:
““Գեղեցիկ” հեռախոսահամարները որպես նվեր բավական մեծ պահանջարկ ունեն, եւ մենք որոշել ենք շարունակել այն ավանդույթը, ըստ որի, տոն օրերին Beeline “արծաթե”, “ոսկե” կամ “պլատինե” համարը կարելի է գնել կես գնով”, - նշել է “ԱրմենՏել” ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

16:36 | 04.03.11 | News | 4235
Yerevan/Mediamax/. “ArmenTel” announced a campaign, within the framework of which from March 5 to 8, 2011, individuals can purchase “nice numbers” of Beeline mobile network for half the price.
During these days, in Beeline sales and customer service offices the cost of the “silver” number will make 2500 AMD, the “gold” one – 30 000 AMD, and the “platinum” one – 70 000 AMD.
“Nice numbers as a gift are quite demanded, and we have decided to continue the tradition, according to which during holidays one can purchase “silver”, “gold” and “platinum” Beeline numbers for half the price”, General Director of “ArmenTel” CJSC Igor Klimko stated.