15:26 | 18.01.11 | Նորություններ | 4544
Երեւան /Մեդիամաքս/. Orange Armenia ընկերությունն այսօր ներկայացրել է նոր առաջարկ իր բաժանորդների համար:
Ինչպես հաղորդում է Մեդիամաքս-ը, ընկերության մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանի խոսքերով, այժմ «Խոսենք» ծառայության բաժանորդները, լիցքավորելով հաշիվը 500 դրամ եւ ավել գումարով, հնարավորություն կստանան 31 օրվա ընթացքում զանգահարել Orange-ի բաժանորդներին 1 դրամ/րոպե սակագնով, իսկ տեղական այլ ցանցերին` 30 դրամ/րոպե սակագնով:
Արամ Մկրտչյանը հայտնել է նաեւ, որ հաշիվը լիցքավորելով 500 դրամ եւ ավել գումարով` բջջային օպերատորի բաժանորդները կարող են նվեր ստանալ Alcatel, Nokia կամ Samsung 100 հեռախոսներից որեւէ մեկը: Իսկ շաբաթվա ընթացքում նվեր կստանա հաշվեկշիռը լիցքավորած յուրաքանչյուր հազարերորդ բաժանորդը:
Ինչպես նշել է Orange Armenia-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան, Orange-ի բաժանորդների քանակն արդեն կազմում է ավելի քան 500 հազ.: Նրա խոսքերով, բաժանորդային բազայի աճը վկայում է քաղաքացիների վստահության մասին, ինչպես նաեւ «մեզ կոչ է անում ավելի պատասխանատու լինել»:

15:26 | 18.01.11 | News | 2924
Mediamax reports that according to the Company’s Marketing Director Aram Mkrtchyan, now the subscribers of “Let’s Talk” service, by replenishing the account for 500 AMD and more, will get the chance to call Orange subscribers in the course of 31 days for 1 AMD per minute, and to other local n networks – 30 AMD per minute.
Aram Mkrtchyan also informed that by replenishing the account for 500 AMD and more, the subscribers of the operator may receive one of 100 Alcatel, Nokia or Samsung cell phones. And each 1000th subscriber, who replenishes his/her account, will receive presents in the course of the week.
General Director of Orange Armenia Bruno Duthoit stated that the number of Orange subscribers already makes over 500 thousands. According to him, the growth of the subscriber base evidences the trust of citizens, as well as “urges us to be more responsible”.