15:00 | 29.12.10 | Նորություններ | 4434
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է 6000 դրամ ամսավճարով շարժական ինտերնետի նոր անսահմանափակ հետվճարային «Drive» սակագնային փաթեթի գործարկման մասին:
«Drive» սակագնային պլանից առնվազն 12 ամիս օգտվելու պայմանագիր կնքելու դեպքում USB-մոդեմը տրամադրվում է անվճար:
«Կապի միասնական օպերատոր «ԱրմենՏել» ընկերությունը հետեւողականորեն զարգացնում է ինտերնետ հասանելիության ինչպես լարային, այնպես էլ անլար տեխնոլոգիաները: Մշտապես ընդլայնելով մեր սակագնային փաթեթների ցանկը` մենք հաճախորդներին հնարավորություն ենք տալիս ընտրել ոչ միայն ինտերնետին միանալու եղանակը, այլեւ գնի ու արագ թրաֆիկի ծավալի առավել ընդունելի հարաբերակցությունը», - նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«Drive» սակագնային փաթեթում օրացուցային ամսվա ընթացքում 3072 ՄԲ (upload/download) սպառելուց հետո գործում է արագության սահմանափակում մինչեւ 128 կբիտ/վրկ:
«Drive» սակագնային փաթեթի բաժանորդներն առաջին 12 ամիսների ընթացքում կարող են անցում կատարել շարժական ինտերնետի հետվճարային «Գիշերային» եւ «Անսահմանափակ» սակագնային փաթեթներին եւ հակառակը: Բաժանորդը կարող է պայմանագիրը կնքելու պահից 10 օրվա ընթացքում դադարեցնել այն` վճարելով տրամադրված ծառայությունների դիմաց եւ վերադարձնելով մոդեմը սարքին վիճակում: Շարժական ինտերնետի ծառայությունների մատուցման պայմանագիրը վաղաժամկետ` մինչեւ 12 ամիս լրանալը խզելու դեպքում բաժանորդը վճարում է պայմանագրի ստորագրման օրվա դրությամբ հայտարարված USB-մոդեմի գինը:

15:00 | 29.12.10 | News | 4432
Yerevan/Mediamax/. “ArmenTel” (Beeline trademark) launched a new prepaid unlimited tariff plan “Drive” for mobile internet with the monthly subscriber fee of 6000 AMD.
While concluding the contract for using “Drive” plan for the term of 12 months, the USB modem is provided free of charge.
“Universal connection operator “ArmenTel” CJSC consistently develops both wired and wireless internet access technologies. Constantly expanding the line of tariff plans, we provide the customers with the chance to choose not only the technology of access, but also the optimal correlations of price and volume of speed traffic”, General Director of “ArmenTel” CJSC Igor Klimko stated.
In “Drive” plan, when one reaches the traffic volume of 3072Mb (upload/download) in the course of a calendar month, there is a limit of internet access speed of up to 128Kb/sec.
“Drive” tariff plan subscribers may make transitions within the first 12 months to mobile internet postpaid tariff plans “Night”, “Basic” and vice versa. The subscriber may terminate the agreement within 10 days after its conclusion, if the payment for the rendered services is made and the USB modem is operational. In case of renouncement of the service upon completion of 10 days, but before 12 months’ expiry date since the day of agreement conclusion, the subscriber pays for the cost of the USB modem, according to the cost that was in effect at the moment of the contract conclusion.