15:00 | 29.12.10 | Նորություններ | 4434
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է 6000 դրամ ամսավճարով շարժական ինտերնետի նոր անսահմանափակ հետվճարային «Drive» սակագնային փաթեթի գործարկման մասին:
«Drive» սակագնային պլանից առնվազն 12 ամիս օգտվելու պայմանագիր կնքելու դեպքում USB-մոդեմը տրամադրվում է անվճար:
«Կապի միասնական օպերատոր «ԱրմենՏել» ընկերությունը հետեւողականորեն զարգացնում է ինտերնետ հասանելիության ինչպես լարային, այնպես էլ անլար տեխնոլոգիաները: Մշտապես ընդլայնելով մեր սակագնային փաթեթների ցանկը` մենք հաճախորդներին հնարավորություն ենք տալիս ընտրել ոչ միայն ինտերնետին միանալու եղանակը, այլեւ գնի ու արագ թրաֆիկի ծավալի առավել ընդունելի հարաբերակցությունը», - նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«Drive» սակագնային փաթեթում օրացուցային ամսվա ընթացքում 3072 ՄԲ (upload/download) սպառելուց հետո գործում է արագության սահմանափակում մինչեւ 128 կբիտ/վրկ:
«Drive» սակագնային փաթեթի բաժանորդներն առաջին 12 ամիսների ընթացքում կարող են անցում կատարել շարժական ինտերնետի հետվճարային «Գիշերային» եւ «Անսահմանափակ» սակագնային փաթեթներին եւ հակառակը: Բաժանորդը կարող է պայմանագիրը կնքելու պահից 10 օրվա ընթացքում դադարեցնել այն` վճարելով տրամադրված ծառայությունների դիմաց եւ վերադարձնելով մոդեմը սարքին վիճակում: Շարժական ինտերնետի ծառայությունների մատուցման պայմանագիրը վաղաժամկետ` մինչեւ 12 ամիս լրանալը խզելու դեպքում բաժանորդը վճարում է պայմանագրի ստորագրման օրվա դրությամբ հայտարարված USB-մոդեմի գինը:

15:00 | 29.12.10 | Новости | 4431
Ереван/Медиамакс/. «АрменТел» (торговая марка Beeline) запустил новый постоплатный безлимитный тарифный план мобильного Интернета «Драйв» с ежемесячной абонентской платой 6000 драмов.
При заключении контракта на пользование плаом «Драйв» сроком не менее 12 месяцев USB-модем предоставляется бесплатно.
«Универсальный оператор связи – ЗАО «АрменТел» последовательно развивает как проводные, так и беспроводные технологии доступа в Интернет. Постоянно расширяя линейку тарифных планов, мы даем клиентам возможность выбрать не только технологию доступа, но и оптимальное соотношение цены и объема скоростного трафика», - отметил Генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
В плане «Драйв» при достижении объема трафика 3072 МБ (upload/download) в течение календарного месяца действует ограничение скорости доступа в Интернет до 128 кбит/сек.
Абоненты ТП «Драйв» в течение первых 12 месяцев могут совершать переходы на постоплатные ТП мобильного Интернета «Ночной», «Базовый» и обратно. Абонент может расторгнуть договор в течение 10 дней после его заключения, при условии оплаты оказанных услуг и возврата USB-модема в исправном состоянии. В случае отказа от услуги по истечении 10 дней, но до 12 месяцев с момента заключения договора, абонент оплачивает стоимость USB-модема на момент заключения контракта.