09:55 | 15.12.10 | Նորություններ | 3778
«ԱրմենՏել»-ն առաջարկում է «Իմ կազմակերպություն» ծառայությունը կորպորատիվ սակագնային փաթեթների բաժանորդներին
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ՓԲԸ-ն գործարկել է «Իմ կազմակերպություն» ծառայությունը Beeline բջջային ցանցի  կորպորատիվ փաթեթների բաժանորդների համար:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, ծառայությունը Beeline բջջային կապի կորպորատիվ փաթեթների բաժանորդներ հանդիսացող կազմակերպությունների աշխատակիցներին թույլ է տալիս ստանալ գործատուի կողմից օգտագործվող կորպորատիվ սակագնային փաթեթներին միացված 10 կանխավճարային քարտ` կապի ծառայությունների դիմաց ինքնուրույն վճարման պայմանով:
««Իմ կազմակերպություն» ծառայությունը եւս մեկ հնարավորություն է հանդիսանում Beeline բջջային կապի կորպորատիվ փաթեթների բաժանորդներ հանդիսացող գործատուների համար ուշադրություն ցուցաբերել աշխատակիցների եւ մտերիմների հանդեպ: Այն հնարավորություն է ընձեռում օգտվել կապի ծառայության ավելի հարմարավետ եւ մատչելի սակագներից», - նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«Իմ կազմակերպություն» ծառայությունից կարող են օգտվել Beeline բջջային կապի ինչպես գործող, այնպես էլ նոր բաժանորդները: Միացումն ընկերության կորպորատիվ սակագնային փաթեթին իրականացվում է գործատուի կողմից տրված գրության հիման վրա:

09:55 | 15.12.10 | Новости | 4095
Ереван/Медиамакс/. ЗАО «АрменТел» запустило услугу «Моя Компания» для абонентов корпоративных тарифных планов сотовой связи Beeline.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе компании, услуга позволяет сотрудникам организаций, являющихся корпоративными клиентами Beeline, получить до 10 предоплатных карт, подключенных к действующему корпоративному тарифному плану своего работодателя с условием самостоятельной оплаты услуг связи.
«Услуга «Моя компания» направлена на то, чтобы дать корпоративным клиентам Beeline еще один способ для выражения внимания и заботы о своих сотрудниках и их близких, помогая им пользоваться услугами связи по наиболее удобным и доступным тарифам», - отметил гендиректор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
Услугой «Моя компания» могут воспользоваться как существующие, так и новые абоненты сотовой связи Beeline. Подключение к корпоративному тарифному плану осуществляется на основе письма от работодателя.