09:55 | 15.12.10 | Նորություններ | 3778
«ԱրմենՏել»-ն առաջարկում է «Իմ կազմակերպություն» ծառայությունը կորպորատիվ սակագնային փաթեթների բաժանորդներին
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ՓԲԸ-ն գործարկել է «Իմ կազմակերպություն» ծառայությունը Beeline բջջային ցանցի  կորպորատիվ փաթեթների բաժանորդների համար:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, ծառայությունը Beeline բջջային կապի կորպորատիվ փաթեթների բաժանորդներ հանդիսացող կազմակերպությունների աշխատակիցներին թույլ է տալիս ստանալ գործատուի կողմից օգտագործվող կորպորատիվ սակագնային փաթեթներին միացված 10 կանխավճարային քարտ` կապի ծառայությունների դիմաց ինքնուրույն վճարման պայմանով:
««Իմ կազմակերպություն» ծառայությունը եւս մեկ հնարավորություն է հանդիսանում Beeline բջջային կապի կորպորատիվ փաթեթների բաժանորդներ հանդիսացող գործատուների համար ուշադրություն ցուցաբերել աշխատակիցների եւ մտերիմների հանդեպ: Այն հնարավորություն է ընձեռում օգտվել կապի ծառայության ավելի հարմարավետ եւ մատչելի սակագներից», - նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«Իմ կազմակերպություն» ծառայությունից կարող են օգտվել Beeline բջջային կապի ինչպես գործող, այնպես էլ նոր բաժանորդները: Միացումն ընկերության կորպորատիվ սակագնային փաթեթին իրականացվում է գործատուի կողմից տրված գրության հիման վրա:

09:55 | 15.12.10 | News | 3848
Yerevan/Mediamax/. “ArmenTel” CJSC launched “My Company” service for subscribers of corporate tariff plans of Beeline mobile connection.
Mediamax was informed in the press service of the company that the service allows employees of organizations, which are corporate customers of Beeline, including up to 10 prepaid cards, connected to the current corporate tariff plan of their employer with the condition of individual payment for the connection services.
““My Company” service aims at giving corporate customers of Beeline another way to express attentive approach and care for their employees and their relatives, helping them use connection services at more convenient and affordable tariffs”, General Director of “ArmenTel” CJSC Igor Klimko stated.
“My Company” service is available both for current and new subscribers of Beeline mobile connection. Connection to the corporate tariff plan is implemented on the basis of a letter from the employer.