11:14 | 03.08.10 | Նորություններ | 4801
Երեւան /Մեդիամաքս/. TelCell վճարային համակարգը հայտարարել է 2010թ. մարտի 1-ին մեկնարկած “Հաջողության որսորդները” նախագծի եղրափակիչ փուլի մասին:
Նախագծի իրականացման ընթացքում մասնակիցները ստացել են բազմաթիվ մրցանակներ` 21 Samsung Duos բջջային հեռախոսներ, Գրիգորի Լեպսի համերգի 60 տոմսեր, Ծաղկաձորի “Յուպիտեր” հյուրանոցային համալիրում “հանգստյան օրերի” 2 ուղեգիր:
Մինչեւ խաղարկության ավարտը (2010 թ-նի սեպտեմբերի 5-ը) “որսորդները” կարող են ստանալ 5 Samsung Duos հեռախոս, 1 ուղեգիր դեպի Ծաղկաձորի “Յուպիտեր” հյուրանոցային համալիր եւ սուպերմրցանակ` ուղեւորություն Եգիպտոս 2 անձի  համար (ներառյալ ավիափոխադրումը):
Բացի այդ, “որսորդների” համար նախատեսված է օգոստոսի 29-ին կայանալիք Թաթա Սիմոնյանի համերգի տոմսերի 50 փաթեթ:
“Հաջողության որսրոդներ” նախագծի եւ լավագույն “որսորդների” մասին մանրամասն տեղեկատվությունը հասանելի է www.tel-cell.am կայքում:

11:14 | 03.08.10 | News | 3196
Yerevan /Mediamax/. Telcell instant payment operator announced launch of the final stage of “Luck Hunters” project, started on March 1, 2010.
During the period of “Luck Hunters” project, its participants got many prizes: 21 Samsung Duos cell phones, 60 tickets for Grigory Leps’ concert, 2 “Weekend Tours” to Tsakhkadzor in “Jupiter” hotel complex.
Until the end of the campaign (September 5, 2010), “hunters” can get 5 more Samsung
Duos cell phones, 1 tour to “Jupiter” hotel complex and a super prize - tourist voucher for 2 persons to Egypt (including flight).
In addition, 50 ticket sets for the coming famous singer Tata Simonyan’s concert in August is also provided for “the hunters”.
Detailed information of “Luck Hunters” project and the best “hunters” is available at www.tel-cell.am.