10:15 | 15.07.10 | Նորություններ | 4827
Երեւան/Մեդիամաքս/. «Մեգա Պանտերա» ընկերությունը, որը գործունեություն է ծավալում MegaPay ապրանքանիշի ներքո, հայտարարել է «Հաճելի պահեր» ակցիայի մեկնարկի մասին, որը կանցկացվի հուլիսի 15-ից  մինչեւ սեպտեմբերի 15-ը:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են «Մեգա Պանտերա»-ում, ակցիան տարածվում է «ԱրմենՏել», «ՎիվաՍել-ՄՏՍ» եւ «Orange Armenia» ընկերությունների բջջային կապի բաժանորդների վրա, ովքեր վճարումներ են կատարում MegaPay ակնթարթային վճարումների համակարգի միջոցով:
Ակցիայի շրջանակներում օրական մինչեւ 8 բաժանորդ կարող է ստանալ դրամական պարգեւ: Ակցիայի մանրամասները հասանելի են ընկերության պաշտոնական կայքում` www.mega-pay.am:
«Ակցիայի շրջանակներում մենք հնարավորություն կունենանք ակտիվացնել շփումը մեր հաճախորդների հետ եւ ավելի մեծ թվով մարդկանց ծանոթացնել MegaPay համակարգի հնարավորություններին»,- նշել է «Մեգա Պանտերա» ընկերության առեւտրային տնօրեն Գեորգի Խուրշուդյանը:
Վճարումները կարելի է կատարել ընկերության 355 տերմինալների միջոցով, որոնք տեղաբաշխված են Երեւանում եւ հանրապետության  խոշոր քաղաքներում: Ընկերության ծառայությունների դիմաց միջնորդավճար չի գանձվում:

10:15 | 15.07.10 | Новости | 4809
Ереван/Медиамакс/. Компания «Мега Пантера», ведущая деятельность под торговой маркой MegaPay, объявила о проведении акции «Приятные моменты» с 15 июля по 15 сентября.
Как сообщили Медиамакс в «Мега Пантера», акция распространяется на абонентов сотовой связи компаний «АрменТел», «ВиваСелл-МТС» и «Orange Armenia», делающих платежи через систему моментальных платежей MegaPay.
Ежедневно в рамках акции до 8-и абонентов могут получить денежные призы.
Подробности акции доступны на официальном сайте компании  www.mega-pay.am.
«В рамках акции мы получим возможность активизации контактов с нашими клиентами, ознакомить более широкие слои населения с возможностями системы MegaPay», - отметил коммерческий директор компании Георгий Хуршудян.
Платежи можно совершать через 355 терминалов компании, расположенных в столице и марзах Армении. Комиссионная плата за улуги компании не взымается.