13:02 | 07.06.10 | Նորություններ | 4516
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱՊՀ երկրներում HTC-ի ներկայացուցչությունը եւ Օրանժ Արմենիա ընկերությունը, հիմք ընդունելով HTC կորպորացիայի և Ֆրանս Տելեկոմ Խմբի/Orange-ի համաշխարհային գործընկերության պայմանագիրը` որոշում են կայացրել տեղայնացնել իրենց մայր ընկերությունների միջև կնքված մատակարարման ընդհանուր պայմանագիրը երկարաժամկետ գործընկերության նպատակով:
«HTC հեռախոսները մեր կողմից առաջարկվող հեռախոսների ընտրանու կարեւոր բաղադրիչն են: Մեր նպատակն է վստահ լինել, որ կարողանում ենք մեր հաճախորդներին տրամադրել հեռախոսների լայն տեսականի` պարզ և հիմնական ֆունկցիաներ ունեցող հեռախոսներից մինչեւ ամենավերջին հնարավորություններով օժտված կոմունիկատորներ: Միաժամանակ ցանկանում ենք վստահ լինել, որ մեր հաճախորդը կարող է մեզ մոտ գտնել նոր տեխնոլոգիաների լավագույն նմուշները», -ասել է Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան:
«Մենք ուրախ ենք մեր երկու ընկերությունների միջև այս նոր մակարդակի համագործակցության համար: Ամբողջ աշխարհում Orange-ը մեր խոշորագույն գործընկերներից է, եւ մենք կարևորում ենք մեր համագործակցությունն այս միանգամայն նոր շուկայում», - ասել է ԱՊՀ երկրներում և Ռուսաստանում HTC կորպորացիայի ներկայացուցչության ղեկավար Անդրեյ Կորմիլցևը:
Մոտակա օրերին Օրանժ Արմենիա ընկերության վաճառքի խորհրդականների համար կկազմակերպվեն հատուկ դասընթացներ` նոր HTC մոդելների վաճառքը մոտ ժամանակներում մեկնարկելու նպատակով:

13:02 | 07.06.10 | News | 4520
Yerevan/Mediamax/. Aiming at realization of long-term cooperation, HTC representative office in CIS countries and Orange Armenia operator made a decision to localize the agreement on partnership, concluded between parent companies.
Mediamax was informed on this in Orange Armenia.
“HTC phones are an important component in the range of phones, offered by us. We want to be sure that we can provide our customers with a wide choice of phones: from models with simple and basic functions to communicators, equipped with modern capacities. At that, we want to be sure that the customers can find the best samples of new technologies in our company”, General Director of Orange Armenia Bruno Duthoit stated.
In his turn, Head of HTC Corporation Representative Office for CIS countries and Russia Andrey Kormiltsev noted that he is glad for the new level of cooperation between the two companies.
“Orange is one of our largest global partners and we attach important to our cooperation in the new market”, he noted.
Within the nearest few days, special courses for launch of new HTC models sales be organized for Orange store employees.