10:16 | 18.02.10 | Նորություններ | 4726
Երեւան /Մեդիամաքս/. Beeline-ը իր ներկայության բոլոր երկրներում, այդ թվում նաեւ Հայաստանում, կաջակցի բջջային հաղորդակցության պատմության մեջ խոշորագույն, կապի օպերատորների համատեղ “1Goal.Կրթություն բոլորի համար” միջազգային արշավին:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են “ԱրմենՏելի” մամուլի ծառայությունում, GSM Միջազգային Ասոցիացիայի մեջ մտնող եւ ավելի քան 1 մլրդ բաժանորդներ սպասարկող 18 օպերատորներ 2010թ. ապրիլի 20-ից մինչեւ հուլիսի 11-ը կանցկացնեն լայնածավալ արշավ, որի շրջանակներում բաժանորդներին հնարավորություն կընձեռեն իրենց ձայները տալ հօգուտ “1Goal.Կրթություն բոլորի համար” նախաձեռնության, որպեսզի իրենց ավանդը ներդնեն աշխարհում բոլոր երեխաների նախնական կրթության մատչելիության բարձրացման գործում:
“ՎիմպելԿոմ” ընկերությունների խմբի գլխավոր կառավարիչ տնօրեն Բորիս Նեմշիչն ասել է, որ “մեզ համար մեծ պատիվ է մասնակցել այս համատեղ արշավին, որը թույլ է տալիս օգտագործել ժամանակակից տեխնոլոգիաների եւ բջջային կապի միջոցների ողջ հզորությունը` համաշխարհային հասարակությանը բարիք բերող խնդիրների լուծման նպատակով”:

10:16 | 18.02.10 | News | 4740
Yerevan /Mediamax/. Beeline will support the largest international joint campaign of connection operators in history – “1 Goal: Education for All” in all countries of its presence, including Armenia.
Mediamax was informed in the press service of “ArmenTel” that 18 connection operators, included in International GSM Association and providing services to over 1bln subscribers, will hold a large-scale campaign from April 20 to July 11, 2010, within the framework of which they will provide the subscribers with the opportunity to give their votes to support the initiative of “1Goal: Education for All”, in order to make their contribution to increasing availability of primary education for all children in the world.
The Chief Managing Director of “VimpelCom” Group of Companies Boris Nemshich stated that “it is a great honor for us to participate in a unique joint campaign, which allows using the entire strength of modern technologies and mobile connection means to solve tasks, which benefit the global community”.