Երեւան /Մեդիամաքս/. Orange Armenia-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան շնորհավորել եւ նվեր է հանձնել օպերատորի բջջային կապի 100-հազարերորդ բաժանորդին:
Ինչպես հաղորդում է ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ը, Էջմիածնի 24-ամյա բնակիչ Վերոնիկա Առուստամյանն այսօր Երեւանում Orange Armenia ընկերության կողմից նվեր է ստացել նոութբուք` միացված ՙԻնտերնետ հիմա՚ ծառայությանը:
Բրունո Դյութուայի խոսքերով, այն հանգամանքը, որ ծառայություններ մատուցելու 5 շաբաթվա ընթացքում Orange Armenia-ին հաջողվել է ներգրավել 100 հազար բաժանորդ, խոսում է նոր օպերատորի նկատմամբ աշխույժ հետաքրքրության եւ վստահության մասին:
Ընկերության գլխավոր տնօրենը հայտնել է նաեւ, որ Orange Armenia-ի բաժանորդների խոսակցության միջին ամսական տեւողությունը մեկ բաժանորդի համար կազմել է 200 րոպե:

13:07 | 09.12.09 | News | 4052
Yerevan /Mediamax/. General Director of Orange Armenia Bruno Duthoit congratulated and presented a gift to the 100-thousandth subscriber of the mobile connection operator.
Mediamax reports that 24-years-old resident of Etchmiadzin Veronica Arustamyan received a gift from Orange Armenia Company in Yerevan today. It was a notebook with connected internet service of Orange – “Internet Now”.
According to Bruno Duthoit, the fact that in 5 weeks of service provision, Orange Armenia managed to attract 100 thousand subscribers, evidences the lively interest and confidence for the new operator.
General Director of the Company also informed that the average monthly duration of Orange Armenia subscribers’ calls made 200 minutes per a subscriber.