Երեւան /Մեդիամաքս/. Orange Armenia-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան շնորհավորել եւ նվեր է հանձնել օպերատորի բջջային կապի 100-հազարերորդ բաժանորդին:
Ինչպես հաղորդում է ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ը, Էջմիածնի 24-ամյա բնակիչ Վերոնիկա Առուստամյանն այսօր Երեւանում Orange Armenia ընկերության կողմից նվեր է ստացել նոութբուք` միացված ՙԻնտերնետ հիմա՚ ծառայությանը:
Բրունո Դյութուայի խոսքերով, այն հանգամանքը, որ ծառայություններ մատուցելու 5 շաբաթվա ընթացքում Orange Armenia-ին հաջողվել է ներգրավել 100 հազար բաժանորդ, խոսում է նոր օպերատորի նկատմամբ աշխույժ հետաքրքրության եւ վստահության մասին:
Ընկերության գլխավոր տնօրենը հայտնել է նաեւ, որ Orange Armenia-ի բաժանորդների խոսակցության միջին ամսական տեւողությունը մեկ բաժանորդի համար կազմել է 200 րոպե:

13:07 | 09.12.09 | Новости | 4051
Ереван /Медиамакс/. Генеральный директор Orange Armenia Бруно Дютуа поздравил и вручил подарок 100-тысячному абоненту мобильной связи оператора.
Как сообщает Медиамакс, 24-летняя жительница Эчмиадзина Вероника Арустамян получила сегодня в Ереване в подарок от компании Orange Armenia ноутбук с подключенной интернет-услугой Orange «Интернет сейчас».
По словам Бруно Дютуа, тот факт, что в течение 5 недель предоставления услуг Orange Armenia удалось привлечь 100 тыс. абонентов, говорит о живом интересе и доверии к новому оператору.
Гендиректор компании сообщил также, что среднемесячная длительность разговоров абонентов Orange Armenia составила 200 минут на абонента.