11:06 | 03.11.09 | Նորություններ | 5149
Երեւան /Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել” ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) իջեցրել է դեպի Հայաստանի այլ բջջային ցանցեր զանգերի սակագինը` գործարկելով “Քեզ համար-Էքսկլյուզիվ” նոր կանխավճարային սակագնային պլանը:
Ինչպես այսօր ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են ընկերության մամլո ծառայությունում, այժմ Beeline-ի բաժանորդների համար դեպի այլ բջջային ցանցեր զանգի մեկ րոպեի արժեքը կազմում է 29.99 դրամ: Նախկինում նման զանգի մեկ րոպեի նվազագույն գինը 39 դրամ էր:
“Նոր առաջարկը շփումն ավելի հարմարավետ եւ մատչելի է դարձնում ոչ միայն մեր ցանցի ներսում, այլեւ դեպի Հայաստանի եւ ԼՂՀ մյուս ցանցեր զանգերի դեպքում”,- ասել է ՙԱրմենՏելի՚ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Beeline-ի բոլոր սակագնային պլանների հաճախորդները կարող են անարգել անցնել “Քեզ համար – Էքսկլյուզիվ” սակագնային պլանին: Անցման արժեքը 299 դրամ է: Նոր սակագնային պլանի մանրամասներին կարելի է ծանոթանալ www.beeline.am կայքում:

11:06 | 03.11.09 | Новости | 5230
Ереван /Медиамакс/. «АрменТел» (торговая марка Beeline) снизил стоимость звонков на номера других операторов Армении, запустив новый предоплатный тарифный план «Для тебя-Эксклюзив».
Как сообщили сегодня Медиамакс в пресс-службе компании, теперь для абонентов Beeline стоимость звонка на сети мобильных операторов Армении составляет 29,99 драмов за минуту. Ранее наименьшая цена за минуту такого разговора составляла 39 драмов.
«Новое тарифное предложение делает общение комфортным и доступным не только  внутри нашей сети, но и при звонках на другие мобильные сети Армении и НКР», - сказал глава «Арментел» Игорь Климко.
Клиенты всех тарифных планов Beeline могут беспрепятственно переходить на тарифный план «Для тебя-Эксклюзив». Стоимость перехода составляет 299 драмов. Более подробную информацию о новом тарифном плане можно получить на сайте www.beeline.am.