15:43 | 19.06.09 | Նորություններ | 5431
Երեւան /Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել” ՓԲԸ-ն DigiTec 2009 ֆորումի շրջանակներում այսօր ներկայացրել է կորպորատիվ հաճախորդների համար մշակված իր լուծումները:
Ինչպես հաղորդում է ՄԵԴԻՄԱՄՔՍ գործակալությունը, “ԱրմենՏել” ՓԲԸ կորպորատիվ ծառայությունների խմբի ներկայացուցիչ Արարատ Դալլաքյանը ներկայացրել է “Իմ կազմակերպությունը” ծառայությունը:
Այս ծառայության օգտագործման դեպքում ընկերության աշխատակիցը կարող է ձեռք բերել 1-10 հեռախոսահամար եվ սեփական հաշվին օգտագործել դրանք կորպորատիվ փաթեթի ներսում գործող սակագներով, ինչը կնվազեցնի ընկերության դեբիտորական պարքի կուտակման ռիսկերը:
“ԱրմենՏել” ՓԲԸ-ն ներկայացրել է նաեւ Հայաստանի ամբողջ տարածքում IP/MPLS տեխանոլոգիայի հիման վրա բարձրորակ կապ ապահովող տվյալների փոխանցման կորպորատիվ ցանցի կազմակերպման ծառայությունները:
“ԱրմենՏել”-ի հաճախորդների սպասարկման ծառայության ղեկավար Բուրաստան Մովսիսյանը ներկայացրել է հաճախորդների հետ բազամակողմանի կապ ապահովող զանգերի կենտրոնի ծառայությունները:

15:43 | 19.06.09 | Новости | 5435
Ереван /Медиамакс/. ЗАО «АрменТел» представило сегодня решения для корпоративных клиентов в рамках форума Digitec 2009.
Как сообщает Медиамакс, представитель службы корпоративных услуг ЗАО «АрменТел» Арарат Даллакян представил услугу «Моя организация». Пользуясь этой услугой, сотрудник компании может приобрести от 1 до 10-ти номеров и пользоваться ими по корпоративным тарифам, но за свой счет, что снизит риски накопления дебиторского долга компании.
ЗАО «АрменТел» также представила сегодня услуги организации корпоративной сети передачи данных (VPN), обеспечивающей высококачественную связь на основе технологии IP/MPLS на всей территории Армении.
Руководитель службы обслуживания клиентов «АрменТел» Бурастан Мовсисян представила услуги колл-центра «АрменТел», обеспечивающего многостороннюю связь компании с клентами.