13:11 | 13.05.09 | Նորություններ | 3471
Երեւան /Մեդիամաքս/. iCON Communications ինտերնետ-պրովայդերի բաժանորդների թիվը գերազանցել է 500-ը, ՄԵԴԻԱՄՍՔՍ-ին հայտնել է ընկերության գլխավոր տնօրեն Ադամ Կաբլանյանը:
Նրա խոսքերով, բաժանորդների թիվը պակաս է նախատեսված մակարդակից, սակայն ընկերությունը հույս ունի, որ նրանց թիվը մոտ ժամանակներս կգերազանցի 1000-ը: Բաժանորդների թվում են ինչպես ֆիզիկական, այնպես էլ իրավաբանական անձինք, նշել է Ադամ Կաբլանյանը:
iCON Communications-ը Երեւանում սկսել է WiMAX տեխնոլոգիայի հիման վրա ինտերնետային ծառայություներ մատուցել այս տարվա մարտի 23-ից:

13:11 | 13.05.09 | News | 5329
Yerevan /Mediamax/. Number of subscribers of iCON Communications internet provider makes over 500, Chief Executive Officer of the Company Adam Kablanian informed Mediamax.
According to him, the number of subscribers falls behind the planned level, but the company expects that their number will make over 1000 in the nearest future. There are both individuals and legal entities among the subscribers, Adam Kablanian stated.
iCON Communications launched provision of internet services based on WiMAX technology in Yerevan on March 23, 2009.