11:27 | 11.06.24 | Նորություններ | 18731
Քաղաքի բնակիչները կարող են օգտվել ֆիքսված ինտերնետից, շարժական կապի ծառայություններից եւ հեռուստատեսությունից մեկ փաթեթում՝ ավելի մատչելի գնով։
Ընդ որում, մինչեւ օգոստոսի 31 ներառյալ Ucom ցանցին միացող  Նոր Հաճնի բնակիչների համար ընկերությունը նախատեսել է մի շարք ակցիաներ: Մասնավորապես, Unity 7000 կամ զեղչված Unity 8000 մարզային փաթեթներին 12 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում, փաթեթից կօգտվեն երեք ամիս  անվճար։ Ավելին՝ առաջին 30 բաժանորդագրվողները որպես նվեր կստանան նաեւ սմարթֆոն։
Ucom-ը նաեւ շարունակում է հոգ տանել մարզերի բնակիչների մասին եւ Նոր Հաճնը բացառություն չի դարձել։ Այս անգամ ընտրվել է Սուրբ Ամենափրկիչ եկեղեցու հարեւանությամբ գտնվող այգին, որտեղ բնակիչները կարող են օգտվել նորագույն Wi-Fi 6 տեխնոլոգիայով կառուցված Ucom ինտերնետից:
«Այս տարվա մեջ սա արդեն երրորդ բնակավայրն է, որտեղ մենք գործարկել ենք մեր ֆիքսված ցանցը։ Մեր նպատակն է, որ Հայաստանում հնարավորինս շատ մարդիկ հնարավորություն ունենան օգտվել որակյալ ու ժամանակակից կապի ծառայություններից։  Բացի այդ, մենք մեր բաժանորդների համար ստեղծել ենք հարմարավետ փաթեթներ, որոնք ներառում են ֆիքսված ինտերնետ, շարժական կապ ու հեռուստատեսություն եւ այդպես ավելի մատչելի են ստացվում։ Նաեւ հուսով եմ, Նոր Հաճնի բնակիչները սիրով կօգտվեն մեր տրամադրած անվճար Wi-Fi կապից», - նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Ռալֆ Յիրիկյանն այցելել է նաեւ քաղաքում ընկերության առաջին բաժանորդին՝ Նարեկ Վիրաբյանին, ում նվիրել է Unity 20.000 փաթեթից 6 ամսվա ընթացքում անվճար օգտվելու հավաստագիր։

11:27 | 11.06.24 | Новости | 16165
Жители города смогут пользоваться фиксированным интернетом, мобильной связью и телевидением – в одном пакете по более доступным ценам.
При этом, для жителей Нор Ачина, которые подключатся к сети Ucom до 31 августа включительно c подпиской на 12 месяцев, компания подготовила ряд акций. В частности, при оформлении подписки на региональный пакет Unity 7000 или Unity 8000, который уже предлагается по сниженной цене, абоненты смогут пользоваться услугами связи бесплатно в течение трех месяцев. Более того, первые 30 подключившиеся получат в подарок смартфон.
Ucom также продолжает заботиться о жителях регионов, и Нор Ачин не стал исключением. На этот раз был выбран парк у церкви Св. Всеспасителя, где подключен открытый Wi-Fi 6, который работает на базе самых современных технологий.
«В этом году это уже третий региональный город, где мы запустили нашу фиксированную сеть. Наша цель – чтобы в Армении как можно больше людей могли пользоваться качественными и современными услугами связи. Кроме того, мы разработали для наших абонентов удобные пакеты, которые включают фиксированный интернет, мобильную связь и телевидение, что делает услуги более доступными по цене. Также я надеюсь, что жители Нор Ачина будут с радостью пользоваться нашей бесплатной Wi-Fi сетью», - сказал генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
Г-н Йирикян посетил также первого абонента, подключившегося к фиксированной сети Ucom в городе – Нарека Вирабяна, которому передал сертификат на бесплатное использование пакета Unity 20․000 в течение 6 месяцев.