16:56 | 22.05.24 | Նորություններ | 16452
Վիվա-ՄՏՍ-ը ներկայացնում է նոր՝ «TOURIST UNLIM» կանխավճարային սակագնային պլանը, որը ներառում է անսահմանափակ ինտերնետ, 300 րոպե ցանցի ներսում, դեպի ՀՀ ցանցեր, ԱՄՆ, Կանադա եւ ՄՏՍ Ռուսաստան զանգեր կատարելու եւ 300 SMS հաղորդագրություն ուղարկելու հնարավորություն:
300 րոպե փաթեթը սպառելուց հետո սակագնային պլանի շրջանակում բաժանորդը ստանում է նաեւ 10 000 ներցանցային րոպե:
«Վիվա-ՄՏՍ-ը միշտ ձգտում է իր հաճախորդներին տալ լավագույնը եւ ստեղծել է հատուկ առաջարկ զբոսաշրջիկների համար՝ «TOURSIT UNLIM»-ը, որը ոչ միայն Հայաստան այցելողների, այլեւ մեր այն հաճախորդների համար է, որոնք ցանկանում են օգտվել անսահմանափակ ինտերնետից եւ պարբերաբար ճանապարհորդում են Հայաստանով։ Այն գնի եւ որակի հրաշալի համադրություն է»,- նշել է Վիվա-ՄՏՍ ընկերության գլխավոր տնօրեն Արմեն Ավետիսյանը։
«TOURSIT UNLIM» կանխավճարային սակագնային պլանը մշակելիս հաշվի են առնվել Հայաստան այցելողների նախասիրություններն ու հետաքրքրությունները՝ մշտապես կապի մեջ մնալ մտերիմների հետ ձայնային եւ ինտերնետ ծառայությունների միջոցով, առանց սահմանափակումների օգտվել ինտերնետից՝ սոցցանցերում վերբեռնել ճանապարհորդություններից լուսանկարներն ու տեսանյութերը, կիսել տպավորությունները եւ օգտվել տարատեսակ առցանց քարտեզներից եւ նավիգացիոն համակարգերից՝ Հայաստանի գեղեցկությունը լիարժեք վայելելու համար:
«TOURSIT UNLIM» կանխավճարային սակագնային պլանի ակտիվացման գինը 3000 դրամ է, որը տրամադրվում է 15-օրյա ժամկետով: Սակագնային պլանին բաժանորդագրվել կարելի է այցելելով սպասարկման կենտրոն:

16:56 | 22.05.24 | News | 16407
Viva-MTS presents new prepaid tariff plan “TOURIST UNLIM”, which includes unlimited Internet, 300 minutes for on-net calls, for calls to RA networks, US, Canada, and the MTS Russia network, as well as an opportunity to send 300 SMS.
By the way, upon consumption of the 300-minute package, the subscriber gets 10 000 on-net minutes within the tariff plan.
“Viva-MTS always strives to give the best to its customers. The “TOURIST UNLIM” is both for those visiting Armenia, and those customers, who want to have unlimited Internet and regularly travel across Armenia. This tariff plan is a wonderful combination of price and quality,” Viva-MTS General Director Armen Avetisian said.
When creating the “TOURIST UNLIM” prepaid tariff plan, travelers’ preferences and interests to stay in touch with their dear ones through voice and Internet services, as well as using the Internet without restrictions to upload photos and videos to share about their travels on social networks and utilizing different maps and navigation systems to enjoy Armenia, have been considered.
“TOURIST UNLIM” activation price is AMD 3000, which is available for 15 days. The tariff plan can be activated at Viva-MTS service centers.