16:56 | 22.05.24 | Նորություններ | 16452
Վիվա-ՄՏՍ-ը ներկայացնում է նոր՝ «TOURIST UNLIM» կանխավճարային սակագնային պլանը, որը ներառում է անսահմանափակ ինտերնետ, 300 րոպե ցանցի ներսում, դեպի ՀՀ ցանցեր, ԱՄՆ, Կանադա եւ ՄՏՍ Ռուսաստան զանգեր կատարելու եւ 300 SMS հաղորդագրություն ուղարկելու հնարավորություն:
300 րոպե փաթեթը սպառելուց հետո սակագնային պլանի շրջանակում բաժանորդը ստանում է նաեւ 10 000 ներցանցային րոպե:
«Վիվա-ՄՏՍ-ը միշտ ձգտում է իր հաճախորդներին տալ լավագույնը եւ ստեղծել է հատուկ առաջարկ զբոսաշրջիկների համար՝ «TOURSIT UNLIM»-ը, որը ոչ միայն Հայաստան այցելողների, այլեւ մեր այն հաճախորդների համար է, որոնք ցանկանում են օգտվել անսահմանափակ ինտերնետից եւ պարբերաբար ճանապարհորդում են Հայաստանով։ Այն գնի եւ որակի հրաշալի համադրություն է»,- նշել է Վիվա-ՄՏՍ ընկերության գլխավոր տնօրեն Արմեն Ավետիսյանը։
«TOURSIT UNLIM» կանխավճարային սակագնային պլանը մշակելիս հաշվի են առնվել Հայաստան այցելողների նախասիրություններն ու հետաքրքրությունները՝ մշտապես կապի մեջ մնալ մտերիմների հետ ձայնային եւ ինտերնետ ծառայությունների միջոցով, առանց սահմանափակումների օգտվել ինտերնետից՝ սոցցանցերում վերբեռնել ճանապարհորդություններից լուսանկարներն ու տեսանյութերը, կիսել տպավորությունները եւ օգտվել տարատեսակ առցանց քարտեզներից եւ նավիգացիոն համակարգերից՝ Հայաստանի գեղեցկությունը լիարժեք վայելելու համար:
«TOURSIT UNLIM» կանխավճարային սակագնային պլանի ակտիվացման գինը 3000 դրամ է, որը տրամադրվում է 15-օրյա ժամկետով: Սակագնային պլանին բաժանորդագրվել կարելի է այցելելով սպասարկման կենտրոն:

16:56 | 22.05.24 | Новости | 16486
Вива-МТС представляет новый предоплатный тарифный план «TOURIST UNLIM», предлагающий безлимитный интернет, 300 минут на звонки внутри сети, в направлении сетей РА, США, Канады, сети МТС Россия, а также возможность отправки 300 SMS сообщений.
По исчерпании 300-минутного пакета, в рамках тарифного плана предоставляется 10 000 минут внутри сети.
«Вива-МТС всегда стремится предложить лучшее своим клиентам. Тарифный план “TOURIST UNLIM” создан не только для тех, кто посещает Армению, но и для тех наших клиентов, которые предпочитают пользоваться безлимитным интернетом и регулярно путешествует по Армении. “TOURIST UNLIM” – идеальное сочетание доступной цены и высокого качества услуг», − заметил генеральный директор Вива-МТС Армен Аветисян.
При разработке тарифного плана «TOURIST UNLIM» были учтены предпочтения и потребности путешествующих по Армении людей: тарифный план обеспечивает непрерывный доступ к голосовым и интернет-услугам, чтобы быть на связи с близкими, возможность использовать интернет без ограничений, публиковать фотографии и видео в социальных сетях во время путешествий, чтобы делиться впечатлениями, а также пользоваться разными онлайн-картами и навигаторами, чтобы полностью насладиться красотой Армении.
Стоимость подключения «TOURIST UNLIM» стоит 3000 драмов и действует 15 дней. Подключить предоплатный тарифный план можно в центрах обслуживания Вива-МТС.