10:24 | 26.04.19 | Նորություններ | 9312
Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում էլեկտրոնային հերթի տերմինալները համալրվել են «Արտահերթ սպասարկում» ծառայությամբ՝ հղի կանանց, հաշմանդամություն ունեցող անձանց եւ երեխաների հետ բաժանորդների համար։
Նշված հաճախորդները, ընտրելով ծառայության այդ տարբերակը, կկարողանան առաջնահերթ սպասարկում ստանալ։
Հնարավորությունն արդեն գործում է Beeline-ի 20 վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում՝ Երեւանում, Իջեւանում, Կապանում, Սեւանում, Էջմիածնում եւ այլ քաղաքներում։
«Մենք Beeline-ում շատ ենք սիրում եւ գնահատում մեր բաժանորդներին եւ գիտակցում ենք, որ կան մարդիկ, ում սպասարկումը պետք է առաջնային լինի ցանկացած պարագայում։ Մենք արդեն ստացել ենք այս նախաձեռնության առաջին գնահատականները եւ դրանք շատ դրական են։ Շատ բաժանորդներ՝ տեսնելով, թե որ հաճախորդներն են առաջնային սպասարկում ստանում, միայն հարգանքով են վերաբերում եւ հայտնում բազմաթիվ դրական կարծիքներ մեր ընկերության հասցեին», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Beeline-ը նախատեսում է «Արտահերթ սպասարկում» ծառայությունը ներդնել Հայաստանի բոլոր գրասենյակներում, որտեղ կա էլեկտրոնային հերթի համակարգ։ Մոտակա Beeline-ի գրասենյակը կարելի է գտնել հետեւյալ հղումով։

10:24 | 26.04.19 | Новости | 9323
В офисах продаж и обслуживания Beelineна терминалах электронной очереди внедрена опция «Обслуживание безочереди» для беременных женщин, людей с инвалидностью и клиентов с детьми. Выбрав даннуюопцию клиент будет обслужен в не очереди.
Опция уже внедрена в 20 офисах продаж и обслуживания Beeline в Ереване, Иджеване,Капане, Севане и Эчмиадзине и в других городах.
«В Beeline мы очень любим и ценим наших клиентов и понимаем, что есть определенные категории людей, обслуживание которых должно быть в приоритете в любых обстоятельствах. У нас уже есть первые оценки нашей инициативы и они очень положительные – многие абоненты, видя какие клиенты получают приоритетное обслуживание, высказывают уважение и оставляют многочисленные позитивные отзывы в наш адрес»,- отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Отметим, что Beeline планирует внедрение опции «Обслуживание без очереди» во всех офисах в Армении, в которых установлена система по управлению электронной очередью. Найти ближайший офис продаж и обслуживания Beeline можно по ссылке.