12:25 | 01.03.19 | Նորություններ | 11128
Դրա շրջանակներում Ucom ընկերության վաճառքի եւ սպասարկման կենտրոններից հատուկ գնով Xiaomi Redmi Note 6 Pro կամ Samsung Galaxy J6 + սմարթֆոնները կանխիկ կամ ապառիկ տարբերակով ձեռք բերելու դեպքում Ucom Կանխավճարային ծառայության, ինչպես նաեւ հետվճարային Ունիվերսալ եւ Ունիվերսալ Պլյուս սակագնային պլանների նոր եւ առկա բաժանորդները կստանան 60 ԳԲ ինտերնետ 6 ամսվա ընթացքում օգտագործելու համար։
«Բոլոր նրանք, ովքեր գարնան տոների ընթացքում նախատեսել են գեղեցիկ անակնկալ մատուցել իրենց մտերիմներին, այս առաջարկի շնորհիվ ոչ միայն սմարթֆոն կնվիրեն, այլեւ մեծ ծավալի շարժական ինտերնետ։ Վստահ եմ, որ Ձեր սիրելիները մեծապես կգնահատեն մշտապես կապի մեջ մնալու հնարավորությունը»,- նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր եւ գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Xiaomi Redmi Note 6 Pro սմարթֆոնը հնարավոր է ձեռք բերել 99.900 դրամով, իսկ Samsung Galaxy J6 + -ը՝ 88.800 դրամով։ Բոլոր այլ սմարթֆոնների ձեռքբերման պարագայում Ucom Կանխավճարային ծառայության, ինչպես նաեւ հետվաճարային Ունիվերսալ եւ Ունիվերսալ Պլյուս սակագնային պլանների նոր եւ առկա բաժանորդները կստանան 20 ԳԲ ինտերնետ 6 ամսվա ընթացքում օգտագործելու համար։

12:25 | 01.03.19 | Новости | 11168
С 1 марта до 7 апреля в Ucom будет действовать весеннее предложение «Подари ей смартфон с любовной начинкой».
В его рамках, при приобретении смартфонов Xiaomi Redmi Note 6 Pro или Samsung Galaxy J6 + по специальной цене наличными или в кредит, новые и текущие абоненты Предоплатной услуги Ucom, а также постоплатных тарифных планов Универсал или Универсал Плюс получат 60 ГБ интернета сроком на 6 месяцев.
«Все те, кто решил преподнести приятный сюрприз своим близким, в рамках данного предложения подарят не просто смартфон, но и большой объем мобильного интернета. Уверен, что Ваши близкие по достоинству оценят возможность всегда оставаться на связи», - отметил соучредитель и генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
Добавим, что смартфон Xiaomi Redmi Note 6 Pro можно приобрести за 99.900 драмов, а Samsung Galaxy J6 + за 88.800 драмов. В случае приобретения всех остальных смартфонов новые и текущие абоненты Предоплатной услуги Ucom, а также постоплатных тарифных планов Универсал или Универсал Плюс получат 20 ГБ интернета сроком на 6 месяцев.