14:39 | 03.08.18 | Նորություններ | 22317
Beeline-ի «Բի Ին Ռոումինգ» խաղարկության հաղթողներն այցելել են ընկերության վարչական գրասենյակ, որտեղ ստացել են իրենց մրցանակները։
Հիշեցնենք, որ մրցույթը եւ խաղարկությունն անցկացվել են հուլիսի 19-ից 31-ը։ Մասնակցելու համար անհրաժեշտ էր Beeline Armenia ֆեյսբուքյան պաշտոնական էջում խաղարկության մասին համապատասխան գրառման տակ թողնել «Ռոումինգ փաթեթ» ծառայությունը նկարագրող հետաքրքիր եւ դրական մեկնաբանություն, որը կպարունակեր «ռոումինգ» բառը։
15 ամենաշատ like հավաքած մեկնաբանությունները մասնակցել են խաղարկությանը, որի արդյունքում Random.org պատահական ընտրանքի կայքի օգնությամբ, որը բացառում է ցանկացած միջամտության հնարավորություն, հերթականությամբ ընտրվել են երեք հաղթողները:
Արթուր Խաչատրյանը շահել է ուղեւորություն դեպի Եգիպտոս երկու անձի համար, իսկ Արմինե Հարությունյանը եւ Քրիստինե Պեպելյանը՝ մեկական Xiaomi Redmi 5A սմարթֆոն։
«Բի Ին Ռոումինգ» մրցույթի հաղթողներին մրցանակները հանձնել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը, որից հետո նրանց համար կազմակերպվել է շրջայց Beeline-ի նոր գրասենյակում։
«Մենք միշտ ուրախ ենք հյուրընկալել մեր սիրելի բաժանորդներին, հատկապես այսպիսի հաճելի առիթով։ Հուսով եմ՝ այս մրցանակները ձեզ համար առիթ կդառնան եւս մեկ անգամ օգտվելու մեր պարզ, հարմար եւ մատչելի ռոումինգ ծառայություններից եւ ճանապարհորդությունների ժամանակ մշտապես կապի մեջ լինելու ձեր հարազատների հետ», - նշել է Անդրեյ Պյատախինը։

14:39 | 03.08.18 | Новости | 22318
Победители розыгрыша Beeline «Be in Roaming» посетили административный офис компании, где получили свои призы.
Напомним, что конкурс и розыгрыш проводились с 19 по 31 июля. Для участия необходимо было на официальной странице Beeline Armenia в Facebook под соответствующей публикацией о розыгрыше оставить интересный и позитивный комментарий, описывающий услугу «Роуминг пакет» и содержащий слово «роуминг».
15 комментариев, набравших наибольшее количество like-ов, участвовали в розыгрыше, по итогам которого с помощью сайта случайной выборки Random.org, которая исключает возможность любого вмешательства, по очереди были выбраны три победителя.
Артур Хачатрян выиграл путевку в Египет на двоих, а Армине Арутюнян и Кристине Пепелян – смартфоны Xiaomi Redmi 5A.
Победителям конкурса «Be In Roaming» призы вручил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин, после чего для них была организована экскурсия по новому офису Beeline.
«Мы всегда рады принимать наших любимых абонентов, особенно по такому приятному поводу. Надеюсь, что эти призы станут для вас повод еще раз воспользоваться простыми, удобными и выгодными услугами роуминга и постоянно быть на связи с родными во время путешествий»,- отметил Андрей Пятахин.