17:21 | 05.12.17 | Նորություններ | 20170
Beeline-ի հաճախորդները դեկտեմբերի 1-ից մինչեւ 2018թ. հունվարի 31-ը կարող են գնել հեռախոս եւ ստանալ երկրորդ՝ Beeline-ի բրենդավորված սմարթֆոնը զեղչված գնով։
Նախատոնական առաջարկի շրջանակում ցանկացած 30 000 դրամը գերազանցող ոչ բրենդավորված հեռախոս գնելու դեպքում, Beeline Smart 8 եւ Beeline Pro 6 հեռախոսները հասանելի կլինեն համապատասխանաբար 12 000 եւ 24 900 դրամով։ Հեռախոսները տրամադրվում են «Սմարթ 1500» սակագնային փաթեթի հետ միասին։
«Beeline-ի բրենդավորված սմարթֆոններն առաջարկում են լավ որակ եւ գրավիչ դիզայն հասանելի գնով։ Ամանորյա տոների նախաշեմին Beeline-ն իր հաճախորդներին նվիրում է հարմար եւ շահավետ հնարավորություն՝ արդիական եւ ժամանակակից նվեր անել իրենց եւ իրենց մտերիմներին»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Ամանորյա առաջարկի շրջանակում ձեռք բերված սմարթֆոնները պետք է ձեւակերպվեն մեկ անձնագրով։ Գնումը կարելի է ձեւակերպել նաեւ ապառիկով։

Beeline объявил о проведении предновогодней акции по продаже смартфонов.
С 1 декабря 2017 года по 31 января 2018 года клиенты смогут приобрести телефон и получить второй брендированный по льготной цене.
В рамках праздничного предложения при покупке любого небрендированного смартфона по цене выше 30 000 драмов новые стильные и производительные смартфоны Beeline Smart 8 или Beeline Pro 6 будут доступны по цене 12 000 и 24 900 драмов соответственно. Телефоны предоставляются с подключением к тарифному плану «Смарт 1500».
«Брендированные смартфоны Beeline за небольшую цену предлагают своему владельцу хорошую производительность и привлекательный дизайн. В преддверии новогодних праздников Beeline дарит клиентам удобную и выгодную возможность сделать актуальный и современный подарок не только себе, но и своим друзьям и близким», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Смартфоны, приобретенные в рамках новогоднего предложения, должны быть оформлены на один паспорт. Покупку смартфонов можно оформить в кредит.