15:20 | 29.11.17 | Նորություններ | 22204
Միանալով Quatro կամ Neo Max փաթեթներին՝ հաճախորդները ստանում են նվեր մինչեւ 5 SIM քարտ, որոնց միջոցով կարելի է ամեն ամիս անվճար զանգեր կատարել բջջային ցանցում, բջջային ինտերնետից օգտվել եւ դիտել ալիքներ BeeTV հեռուստատեսությամբ։
«Մենք շարունակում ենք զարգացնել մեր կոնվերգենտ ծառայությունները, եւ Quatro SIM-ը գալիս է լրացնելու այն առաջարկների շարքը, որոնք հասանելի գներով տրամադրում են մաքսիմալ ծառայություններ։ Վստահ եմ, որ մեր բաժանորդները բարձր կգնահատեն այս հնարավորությունը եւ կվայելեն մեր պարզ եւ հարմար առաջարկը»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի կոմերցիոն տնօրեն Հայկ Կարապետյանը։
Quatro ծառայության բաժանորդները կստանան նվեր մինչեւ 5 SIM քարտ, անսահմանափակ զանգեր խմբի մեջ, ամսական 200 Մբ բջջային ինտերնետ եւ BeeTV 20 ալիքների բաժանորդագրություն։ Neo Max-ի բաժանորդները կստանան 2 SIM քարտ, անսահմանափակ զանգեր խմբի ներսում, ամսական 100 Մբ բջջային ինտերնետ եւ BeeTV 10 ալիքների բաժանորդագրություն։ Neo Max-ի փաթեթների բաժանորդագրության ամսական արժեքն է 5990 դրամից սկսած։

Beeline запустил уникальное предложение для всей семьи – Quatro SIM. Подключившись к пакетам услуг Quatro или Neo Max, клиенты получат в подарок до 5 SIM-карт, с помощью которых можно каждый месяц бесплатно общаться по мобильной связи, пользоваться мобильным интернетом и смотреть мобильное телевидение BeeTV.
«Beeline продолжает улучшать конвергентные пакеты, и Quatro SIM дополнит ряд предложений, которые за доступную цену предлагают клиенту максимальное число услуг. Уверен, что клиенты по достоинству оценят эту возможность и будут наслаждаться простотой и удобством наших услуг», - отметил коммерческий директор Beeline Armenia Айк Карапетян.
Абоненты Quatro получат в подарок 5 SIM-карт, безлимитные звонки внутри группы, 200 Мб мобильного интернета в месяц и подписку на 20 телеканалов BeeTV. Абоненты Neo Max получать в подарок 2 SIM-карты, безлимитные звонки внутри группы, 100 Мб мобильного интернета и подписку на 10 телеканалов BeeTV. Подключиться к пакету услуг Neo Max можно начиная с 5990 драмов.