12:07 | 14.11.17 | Նորություններ | 21727
Beeline-ը հայտարարում է տարաժամկետ վճարման հնարավորությամբ iPhone 8 եւ iPhone 8 Plus սմարթֆոնների վաճառքի մասին։
Այս երկու մոդելները հնարավոր է գնել Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում՝ ամսական վճարելով 19 170 դրամից սկսած՝ «Սմարթ 5500» սակագնային փաթեթին բաժանորդագրվելու դեպքում։ Այս առաջարկից օգտվելիս, հաճախորդը չի վճարում որեւէ տոկոս կամ հավելավճար։
Ապառիկը կարելի է ձեւակերպել 12, 18 եւ 24 ամսով, իսկ վճարումները կատարել բոլոր վճարային տարբերակներով, մասնավորապես՝ Beeline գրասենյակներում, տերմինալներով, բանկերում եւ առցանց:
«Մենք միշտ ձգտում ենք ապահովել մեր հաճախորդների հարմարավետությունը՝ նրանց տրամադրելով առավել պարզ եւ հարմար առաջարկներ եւ ծառայություններ։ Եվ մեր հաճախորդները բարձր գնահատեցին տարաժամկետ վճարմամբ հեռախոս գնելու հնարավորությունը, որի ժամանակ նրանք տոկոսների փոխարեն վճարում են կապի ծառայությունների համար։ Առավել եւս, որ մենք առաջարկում ենք վճարումներ կատարելու շատ հարմար տարբերակներ, այդ թվում առցանց եւ տերմինալների միջոցով»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Տվյալ առաջարկի շրջանակում  Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում կարելի է տարաժամկետ վճարման պայմանով գնել սմարթֆոնների տարբեր մոդելներ, որոնց արժեքը կազմում է 30 000 դրամից մինչեւ 550 000 դրամ, «Սմարթ» հետվճարային սակագնային փաթեթներից որեւէ մեկի հետ՝ կախված սմարթֆոնի արժեքից:

12:07 | 14.11.17 | Новости | 19598
Данные модели смартфонов можно приобрести в офисах продаж и обслуживания Beeline с ежемесячным платежом в 19 170 драмов в случае подписки на тарифный план «Смарт 5500».
Пользуясь данным предложением, клиент не платит проценты.
Кредит можно оформить на 12,18 и 24 месяцев по всем способам оплаты, в частности, в офисах Beeline, через терминалы, банки и онлайн.
«Мы всегда стремимся обеспечить комфорт наших клиентов, предлагая им максимально простые и удобные предложения и услуги. Наши клиенты высоко оценили возможность приобретения телефона в рассрочку, в рамках которой вместо процентов они платят за услуги связи. Кроме того, мы предлагаем очень удобные способы оплаты, в том числе - онлайн и через терминалы»,- отметил гендиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
В рамках данного предложения в офисах продаж и обслуживания Beeline можно приобрести в рассрочку разные модели смартфонов стоимостью от 30 000 до 550 000 драмов вместе с одним из постоплатных тарифных планов «Смарт» в зависимости от стоимости смартфона.