11:10 | 20.07.17 | Նորություններ | 31634
Beeline-ը հայտնում է, որ ավարտվել են բանակցությունները քաղաքապետարանի եւ այլ շահագրգիռ կողմերի հետ՝ կարճ հաղորդագրությունների միջոցով կայանատեղի վճարի չափի փոփոխության շուրջ։
«Բաժանորդների համար հնարավոր թանկացումից խուսափելու նպատակով ընկերության կողմից ընդունվել է վճարման նոր կարգ։ Ըստ այդմ՝ օգոստոսի 1-ից սահմանվելու է մեկ հաղորդագրություն ուղարկելու համար նվազագույն հնարավոր վճար՝ 2 դրամի չափով։
Այսուհետ Beeline-ի բաժանորդները մեքենան կայանելիս վճարելու են 102 կամ 502 դրամ։ Ընկերությունն իր կողմից ձգտել է անել ամեն ինչ, որպեսզի վճարի կարգի փոփոխությունը չկատարվի ի վնաս բաժանորդների եւ այս ծառայությունը մնա պարզ եւ հարմար մեր բաժանորդների համար»,- ասված է հաղորդագրությունում։

11:10 | 20.07.17 | News | 31641
Beeline announced completion of the talks with Yerevan Municipality and other parties involved over the change of rates for parking spot payment via SMS.
“In order to avoid possible increase of rates, we adopted a new order of payment. It indicates the minimal price for 1 SMS to be AMD 2 from August 1.
Thus, Beeline subscribers will pay either AMD 102 or AMD 502 for the parking spot. The company did everything in its power to avoid causing any harm to subscribers with these changes and to keep the service simple and convenient,” Beeline informed.