11:10 | 20.07.17 | Նորություններ | 31634
Beeline-ը հայտնում է, որ ավարտվել են բանակցությունները քաղաքապետարանի եւ այլ շահագրգիռ կողմերի հետ՝ կարճ հաղորդագրությունների միջոցով կայանատեղի վճարի չափի փոփոխության շուրջ։
«Բաժանորդների համար հնարավոր թանկացումից խուսափելու նպատակով ընկերության կողմից ընդունվել է վճարման նոր կարգ։ Ըստ այդմ՝ օգոստոսի 1-ից սահմանվելու է մեկ հաղորդագրություն ուղարկելու համար նվազագույն հնարավոր վճար՝ 2 դրամի չափով։
Այսուհետ Beeline-ի բաժանորդները մեքենան կայանելիս վճարելու են 102 կամ 502 դրամ։ Ընկերությունն իր կողմից ձգտել է անել ամեն ինչ, որպեսզի վճարի կարգի փոփոխությունը չկատարվի ի վնաս բաժանորդների եւ այս ծառայությունը մնա պարզ եւ հարմար մեր բաժանորդների համար»,- ասված է հաղորդագրությունում։

11:10 | 20.07.17 | Новости | 31638
Beeline сообщает, что завершились переговоры с мэрией и другими заинтересованными сторонами об изменении размера оплаты за парковку с помощью SMS-сообщений.
«Во избежание возможного подорожания компанией установлен новый порядок оплаты для абонентов. В соответствии с ним с 1 августа за 1 сообщение будет установлена минимальная плата в размере 2 драмов.
Отныне абоненты Beeline будут платить за парковку 102 драмов (за 1 час) или 502 драмов (за 1 день). Компания со своей стороны стремилась сделать все возможное, чтобы услуга оставалась простой и удобной для абонентов»,- говорится в сообщении.