13:44 | 16.05.17 | Նորություններ | 17083
Beeline-ը հայտարարում է սպառողական վարկավորման ոլորտում Ինեկոբանկի հետ համագործակցության մեկնարկի մասին:
Beeline-ում նշել են, որ վարկերը կարող են տրամադրվել մինչեւ 36 ամիս ժամկետով եւ սկսած 0 տոկոս տարեկան տոկոսադրույքից: Beeline-ի հաճախորդները կարող են ստանալ 30 000 դրամից մինչեւ 1 մլն դրամ արժողությամբ վարկեր:
«Beeline-ը շարունակում է հոգ տանել հաճախորդների հարմարավետության մասին` ձգտելով առաջարկել առավելագույնս ձեռնտու գներ եւ պարզ ու հարմար պայմաններ: Հավատարիմ մնալով մեր նպատակին՝ մենք մշտապես ընդլայնում ենք մեր գործընկերների ցանկը եւ ձգտում ենք անել այնպես, որ վարկավորման պայմանները շուկայում լինեն առավելագույնս մրցունակ, իսկ ձեւակերպման գործընթացը արագ եւ հարմարավետ»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Ինեկոբանկի կողմից տրամադրվող ապառիկից կարելի է օգտվել Beeline վաճառքի եւ սպասարկման բոլոր գրասենյակներում:
Ներկայում Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում ապառիկ պայմաններով սարքավորումներ կարելի է ձեռք բերել հետեւյալ բանկերի միջոցով՝ Յունիբանկ, Ակբա-Կրեդիտ Ագրիկոլ Բանկ, Ինեկոբանկ:

Beeline объявляет о начале сотрудничества с Инекобанк в сфере потребительского кредитования.
При покупке телефонов, смартфонов, планшетов и другого оборудования в офисах Beeline клиентам доступны несколько типов кредитования.
В частности, кредиты могут предоставляться сроком до 36 месяцев и годовой процентной ставкой начиная от 0%. Сумма кредита может варьироваться от 30 000 до 1 500 000 драмов.
«Beeline продолжает заботиться о комфорте клиентов, стараясь предложить им простые, понятные и максимально выгодные условия кредитования. С этой целью мы постоянно расширяем нашу партнерскую сеть и стремимся сделать так, чтобы условия кредита были максимально конкурентоспособными на рынке, а оформление - быстрым и удобным для наших абонентов»,- отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Отметим, что ежемесячно из офисов Beeline отправляется более 4500 запросов на приобретение оборудования в рассрочку, а воспользоваться кредитами «Инекобанк» можно во всех офисах Beeline в Армении.
На данный момент приобрести оборудование в рассрочку в офисах Beeline можно посредством следующих банков - Юнибанк, Акба-Кредит Агриколь Банк, Инекобанк.