18:09 | 16.03.17 | Նորություններ | 16314
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ն առաջարկում է բաժանորդագրվել 4G (LTE) պլանշետների համար նախատեսված STARTTAB ինտերնետային սակագնային պլանին 24 ամսով եւ ֆիքսված ամսավճարի դիմաց յուրաքանչյուր ամիս օգտվել գերարագ 4G (LTE) ինտերնետի փաթեթից, իսկ 4G պլանշետը ստանալ 1 դրամով:
Ընկերությունում նշել են, որ սակագնային պլանին բաժանորդագրվելու դեպքում կարելի է դիտել նաեւ 16 հեռուստաալիք՝ ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի կողմից ադապտացված SmarTVision անվճար հավելվածի միջոցով:
Հեռուստաալիքներ
«««STARTTAB» ինտերնետային սակագնային պլանն ու «SmarTVision» հավելվածը ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի 4G ցանցի միջոցով բաժանորդներին առաջարկվող առաջադեմ հերթական լուծումներն են: Սակագնային այս պլանը հիանալի հնարավորություն է անկախ գտնվելու վայրից՝  հաղորդակցվելու, գործարար տեղեկություններ ստանալու, ժամանցային բովանդակություն եւ լրատվական հաղորդումներ դիտելու համար: 4G ցանցից օգտվելու հնարավորությունը, գերարագ ինտերնետի ծավալը, սակագնային պլանի մատչելիությունը,  հեռուստաալիքների ընտրության լայն հնարավորությունը,  եւ դրանից օգտվելիս անվճար թրաֆիկն այս առաջարկն է՛լ ավելի գրավիչ են դարձնում», - ասել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:

ВиваСелл-МТС предлагает подписаться на 24 месяца на тарифный план STARTTAB, рассчитанный для планшетов 4G (LTE), и за фиксированную ежемесячную плату пользоваться пакетом высокоскоростного интернета 4G (LTE), а сам планшет получить по цене 1 драм.
В компании отметили, что в случае оформления подписки на тарифный план абоненты смогут смотреть 16 телеканалов посредством бесплатного приложения SmarTVision, адаптированного компанией ВиваСелл-МТС.
Телеканалы
«Интернет-тарифный план STARTTAB и приложение «SmarTVision» являются очередными передовыми решениями, предложенными абонентам ВиваСелл-МТС в сети 4G. Этот тарифный план – прекрасная возможность общаться, получать бизнес-сведения, просматривать развлекательный и информационный контент, независимо от местонахождения. Возможность пользоваться сетью 4G, объем сверхскоростного интернета, доступность тарифного плана, широкие возможности выбора телеканалов, а также бесплатный трафик при их просмотре, делают данное предложение еще более привлекательным», - сказал гендиректор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян.