17:52 | 28.12.16 | Նորություններ | 29299
Ucom ընկերության աջակցությամբ Երեւանի մետրոպոլիտենում երկու ամբողջովին վերանորոգված շարժակազմեր են գործարկվել:
Արտաքինից Ucom ընկերության գույներով բրենդավորված շարժակազմերից մեկում ներկայացված են հին եւ նոր Երեւանի լուսանկարները:
«Վստահ եմ, որ երեւանյան պատկերները հաճելի հիշողություններ կարթնացնեն ավագ սերնդի ներկայացուցիչների սրտերում, երիտասարդների հետաքրքրությունը կշարժեն ու կստիպեն հարցեր տալ ու պրպտել, փնտրել երեւանյան պատմությունները, գնալ դրանց հետքերով, բացահայտել ջերմ ու բարի քաղաքի նույնքան ջերմ ու բարի բնակիչներին: Իսկ Ucom-ի բաժանորդներին առավել քան հաճելի կլինի երթեւեկել մետրոյով, քանի որ այսօրվանից նաեւ երեւանյան մետրոյում հասանելի կլինի Հայաստանում առաջին 4G+ ցանցը»,- նշել է Ucom ընկերության տնօրեն Հայկ Եսայանը:
Միաժամանակ, Ucom-ի եւ Երեւանի Մետրոպոլիտենի միջեւ այսօր կնքված համագործակցության հուշագրի համաձայն՝ ընկերությունը կշարունակի աջակցել գնացքների բազայի թարմացմանն ու արդիականացմանը:

17:52 | 28.12.16 | Новости | 26958
При поддержке компании Ucom в Ереванском метрополитене запущены два полностью отремонтированных подвижных состава.
В одном из окрашенных в цвета компании Ucom подвижных составов представлены фотографии старого и нового Еревана.
«Уверен, что ереванские сцены вызовут приятные воспоминания в сердцах представителей старшего возраста, а среди молодежи пробудят интерес, заставят их задавать вопросы, искать ереванские истории, идти по их следам, раскрывать теплых и добрых жителей теплого и доброго города. А абонентам Ucom будет более чем приятно пользоваться метро, поскольку в Ереванском метрополитене отныне будет доступна первая в Армении сеть 4G+», - отметил директор компании Ucom Айк Есаян.
В то же время согласно меморандуму, подписанному сегодня Ucom и Ереванским метрополитеном, компания продолжит оказывать помощь в обновлении и модернизации базы поездов.