13:49 | 28.12.16 | Նորություններ | 27326
Ամանորին ընդառաջ՝ «Ռոստելեկոմը»՝ «Շանթ» հեռուստաընկերության հետ համատեղ, ներկայացնում է «Շանթ Պրեմիում» հեռուստաալիքը, որը դեկտեմբերի վերջից սկսած՝ հեռարձակվելու է բացառապես «Ռոստելեկոմ»-ի ցանցում:
«Հեռուստանախագծի շրջանակում ընկերության բոլոր բաժանորդները հնարավորություն են ստացել մեկ օր առաջ դիտելու լավագույն հեռուստասերիալները ոչ միայն առանց գովազդի, այլ նաեւ օրվա ցանկացած պահին`օգտագործելով «Նախկին հաղորդումներ» (TV on Demand) ծառայությունը»,- ասված է հաղորդագրությունում:
«Շանթ հեռուստաընկերության հետ համագործակցությունը մեր բաժանորդներին հնարավորություն կտա մշտապես լինելու մեկ քայլ առաջ եւ շուրջօրյա դիտելու որակյալ, դիտարժան հաղորդումներ ու նախագծեր»,- նշել է «ՋԻԷՆՍԻ-ԱԼՖԱ» ՓԲԸ-ի, «Ռոստելեկոմ» Հայաստանի գլխավոր տնօրեն Հայկ Ֆարամազյանը։

13:49 | 28.12.16 | Новости | 25905
В преддверии Нового года «Ростелеком» совместно с телеканалом «Шант» представляет телеканал «Шант Премиум», который начиная с конца декабря будет транслироваться исключительно в сети «Ростелеком».
«В рамках телепроекта все абоненты получат возможность смотреть все лучшие телесериалы на день раньше не только без рекламы, но и в любое время дня, воспользовавшись услугой TV on Demand», - говорится в сообщении.
«Сотрудничество с телеканалом «Шант» позволит нашим абонентам всегда быть на шаг впереди и круглосуточно смотреть качественные, зрелищные передачи и проекты», - отметил гендиректор ЗАО ДЖИЭНСИ-АЛЬФА, «Ростелеком» в Армении Айк Фарамазян.