13:49 | 28.12.16 | Նորություններ | 27326
Ամանորին ընդառաջ՝ «Ռոստելեկոմը»՝ «Շանթ» հեռուստաընկերության հետ համատեղ, ներկայացնում է «Շանթ Պրեմիում» հեռուստաալիքը, որը դեկտեմբերի վերջից սկսած՝ հեռարձակվելու է բացառապես «Ռոստելեկոմ»-ի ցանցում:
«Հեռուստանախագծի շրջանակում ընկերության բոլոր բաժանորդները հնարավորություն են ստացել մեկ օր առաջ դիտելու լավագույն հեռուստասերիալները ոչ միայն առանց գովազդի, այլ նաեւ օրվա ցանկացած պահին`օգտագործելով «Նախկին հաղորդումներ» (TV on Demand) ծառայությունը»,- ասված է հաղորդագրությունում:
«Շանթ հեռուստաընկերության հետ համագործակցությունը մեր բաժանորդներին հնարավորություն կտա մշտապես լինելու մեկ քայլ առաջ եւ շուրջօրյա դիտելու որակյալ, դիտարժան հաղորդումներ ու նախագծեր»,- նշել է «ՋԻԷՆՍԻ-ԱԼՖԱ» ՓԲԸ-ի, «Ռոստելեկոմ» Հայաստանի գլխավոր տնօրեն Հայկ Ֆարամազյանը։

Rostelecom in cooperation with Shant TV channel presents Shant Premium channel ahead of New Year, which will be streamed from the end of December exclusively on Rostelecom network.
“Within the frames of this TV project all Rostelecom subscribers will have the opportunity very soon to watch the best TV series at any moment of the day and without ad breaks, only using TV on Demand service,” the announcement reads.
“The cooperation with Shant TV channel will give our subscribers the opportunity to always be a step ahead and watch high quality, spectacular programs and projects 24 hours a day,” said Hayk Faramazyan, CEO at GNC-Alfa, Rostelecom Armenia.