10:18 | 12.05.16 | Նորություններ | 15539
Ucom ընկերությունը ներկայացրել է նոր կանխավճարային սակագնային պլաններ՝ U!1000, U!1500, U!2000, U!3000:
«Այս առաջարկը շատ հարմար է բոլոր նրանց համար, ովքեր չեն ցանկանում ավելորդ անգամ անհանգստանալ, թե որ ուղղությամբ են զանգահարում կամ որքան շարժական ինտերնետ են օգտագործում: Պետք է ուղղակի հիշել ամսական փաթեթի գումարը եւ ազատ շփվել: Այս սակագնային պլանները հարմար են ինչպես ցանցի ներսում, այնպես էլ ցանցից դուրս խոսելու համար»,- նշել է Ucom ընկերության տնօրեն Հայկ Եսայանը:
Միանալով U!1500 սակագնային պլանին՝ բաժանորդները կստանան 100 րոպե դեպի տեղական բոլոր ցանցեր եւ Արցախ, 1 ԳԲ գերարագ ինտերնետի ծավալ, ինչպես նաեւ 150 SMS:
U!2000 սակագնային պլանին միանալիս` բաժանորդները կստանան 150 րոպե դեպի տեղական բոլոր ցանցեր եւ Արցախ, 1,5 ԳԲ գերարագ ինտերնետի ծավալ եւ 200 SMS:
U!3000 սակագնային պլանի դեպքում բաժանորդները կստանան 200 րոպե դեպի տեղական բոլոր ցանցեր եւ Արցախ, 3 ԳԲ գերարագ ինտերնետի ծավալ եւ 300 SMS: Այն նախատեսված է նրանց համար, ովքեր ավելի շատ են օգտվում շարժական ինտերնետից:
U!1000 սակագնային պլանը հարմար է Ucom շարժական համարներին զանգելու համար. բաժանորդները կստանան 1000 րոպե Ucom շարժական ցանցում, 100 SMS, ինչպես նաեւ 100 ՄԲ գերարագ ինտերնետի ծավալ: Ներառված րոպեները սպառելուց հետո մինչեւ ներառումների վավերականության ժամկետի ավարտը Ucom շարժական համարներին կարելի է զանգել 0 դրամ/րոպե սակագնով:
U! սակագնային պլանները ցանկացած պահի կարելի է փոխարինել մյուսով՝ հավաքելով նախընտրած սակագնային պլանին անցնելու կոդը: Սակագնային պլանի ներառումները վավեր կլինեն 30 օր եւ ավտոմատ կվերաակտիվանան 30 օրն ավարտվելուց հետո:

10:18 | 12.05.16 | Новости | 13641
«Это предложение очень удобно для тех, кто не желает лишний раз переживать, по какому направлению звонить или какой объем мобильного интернета использовать. Нужно просто запомнить сумму месячного пакета и свободно общаться. Эти тарифные планы очень удобны для разговоров как внутри сети, так и вне ее», - отметил директор компании Ucom Айк Есаян.
Подключившись к тарифному плану U!1500, абоненты будут получать 100 минут для звонков на все местные сети и в Арцах, 1 Гб сверхскоростного интернета, а также 150 SMS.
Присоединившись к тарифному плану U!2000, абоненты получат 150 минут на все местные сети и в Арцах, 1,5 Гб сверхскоростного интернета и 200 SMS.
В случае тарифного плана U!3000 абоненты получат 200 минут на все местные сети и в Арцах, 3 Гб сверхскоростного интернета и 300 SMS. Пакет предусмотрен для тех, кто активно пользуется мобильным интернетом.
Тарифный план U!1000 удобен для звонков на мобильные номера Ucom: абоненты получают 1000 минут в мобильной сети Ucom, 100 SMS, а также 100 Мб сверхскоростного интернета. Исчерпав включенные минуты разговоров, до завершения месяца на мобильные номера Ucom можно будет звонить по тарифу 0 драмов за минуту.
Тарифный план U! в любой момент можно заменить на другой, набрав код перехода на выбранный тарифный план. Тарифный план действует 30 дней и автоматически обновляется по истечении данного срока.