10:15 | 13.04.16 | Նորություններ | 5805
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի կանխավճարային բաժանորդներն այսուհետ հնարավորություն ունեն օգտվելու նոր՝ «Լիցք+» ծառայությունից, որը թույլ է տալիս հաշվեկշռին 100 դրամ կամ պակաս գումար ունենալու դեպքում շարունակել օգտվել ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի ծառայություններից՝ մինչեւ 200 դրամի չափով:
Ծառայության ակտիվացման գինը 20 դրամ է:
Սպառած ծառայությունների դիմաց գումարը, ինչպես նաեւ ծառայության ակտիվացման գինը գանձվում են ծառայության գործողության ժամկետի լրանալուց հետո՝ առաջին լիցքավորման ժամանակ՝ հիմնական հաշվեկշիռը վերալիցքավորելուց հետո:
«Զրոյական հաշվեկշիռն այլեւս խոչընդոտ չէ կապի մեջ մնալու եւ ծառայություններից օգտվել շարունակելու համար: Երկար սպասված ծառայություններից մեկը՝ «Լիցք+»-ը, արդեն հասանելի է եւ խոստանում է դառնալ ամենապահանջվածներից մեկը: ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի համար առանցքային է բաժանորդների գոհունակությունը. բջջային կապի բաժանորդներին ամեն օր առաջարկում ենք ավելի ու ավելի գրավիչ ծառայություններ»,- նշել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:

10:15 | 13.04.16 | Новости | 5788
Предоплатным абонентам ВиваСелл-МТС отныне доступна услуга «Заряд+», которая позволяет пользоваться услугами ВиваСелл-МТС стоимостью до 200 драмов, когда на счете только 100 драмов и менее.
Стоимость подключения услуги - 20 драмов.
Плата за использованные услуги и подключение «Заряд+» будет списываться со счета абонента по истечении срока действия услуги при первом пополнении баланса.
«Нулевой счет уже не помеха для того, чтобы оставаться на связи и пользоваться услугами. Одна из долгожданных услуг - «Заряд+» - уже доступна и обещает стать одной из наиболее востребованных. Для ВиваСелл-МТС крайне важна удовлетворенность абонентов: абонентам сотовой связи мы с каждым днем предлагаем все более привлекательные услуги», - отметил генеральный директор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян.