14:39 | 26.02.16 | Նորություններ | 7632
Beeline-ը հայտարարում է ՀՀ հեռահաղորդակցության շուկայում առաջինը հանդիսացող «Neo» եւ «Neo+» ծառայությունների փաթեթների գործարկման մասին:
Ծառայությունների փաթեթները ներառում են անսահմանափակ զանգեր Beeline բջջային ցանցի ներսում, 100 անվճար SMS-հաղորդագություն դեպի ՀՀ եւ ԼՂՀ բոլոր բջջային ցանցեր, 1 ԳԲ ծավալով բջջային ինտերնետ, անսահմանափակ շփում Facebook Messenger, WhatsApp, ОК եւ VK հարթակներում, ինչպես նաեւ անսահամանափակ ինտերնետ տանը՝ մինչեւ 30 մբ/վրկ արագությամբ:
«Neo» ծառայության փաթեթի ամսական բաժանորդային վարձը 4990 դրամ է: «Neo+» ծառայության փաթեթի ամսական բաժանորդային վարձը 5990 դրամ է: Դեպի ՀՀ եւ ԼՂՀ ֆիքսված, ինչպես նաեւ դեպի ՀՀ եւ ԼՂՀ այլ բջջային ցանցեր կատարվող զանգերի արժեքը րոպեն 15,9 դրամ է:
«Neo սակագնային փաթեթները մշակելիս մենք մեր առջեւ դրել ենք շատ լուրջ նպատակ` առաջարկել բաժանորդին «ամեն ինչ եւ միանգամից», ընդ որում` առավելագույնս ցածր գնով: Հպարտությամբ կարող եմ ասել, որ մեզ մոտ դա ստացվեց: Մենք ստեղծել ենք հավանաբար ամենապարզ եւ հարմար առաջարկը, որին միանալով` մեր բաժանորդները կստանան շատ արագ ինտերնետ տանը եւ բջջային հեռախոսով, անսահմանափակ ներցանցային զանգեր, SMS-հաղորդագրությունների մեծ փաթեթ, անսահմանափակ շփում Facebook Messenger, WhatsAPP, Оdnoklassniki եւ Vkontakte հարթակներում, ինպես նաեւ շահավետ գին դեպի այլ ցանցեր զանգեր կատարելու  համար: Մեր առաջարկի հիմնական առավելություններից է միասնական հաշիվը, որը բաժանորդին հնարավորություն է տալիս վճարել ծառայությունների փաթեթի համար` լիցքավորելով բջջային հեռախոսահամարը` առավելագույնս պարզեցնելով վճարումը», - ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

14:39 | 26.02.16 | Новости | 7629
Beeline объявляет о запуске первой на телекоммуникационном рынке РА линейки пакетных предложений Neo и Neo+.
Пакетные предложения включают безлимитные звонки на мобильные номера Beeline, 100 SMS на все мобильные сети РА и НКР, 1 ГБ мобильного интернета, безлимитный доступ к Facebook Messenger, WhatsApp, ОК и VK, а также безлимитный домашний интернет со скоростью до 30 Мб/с.
Ежемесячная абонентская плата за пакет услуг Neo составляет 4990 драмов. Ежемесячная абонентская плата за пакет услуг Neo+ составляет 5990 драмов. Стоимость звонков на фиксированные сети РА и НКР, а также на другие мобильные сети РА И НКР составляет 15,9 драмов. Счет можно оплатить, пополнив баланс номера своего мобильного телефона, что максимально упрощает оплату за весь пакет услуг.
«Разрабатывая линейку пакетных предложений Neo, мы поставили перед собой очень амбициозную задачу: предложить абонентам «все и сразу», притом по максимально низкой цене. Я с гордостью хочу сказать, что у нас это получилось! Мы создали, наверное, самое простое и удобное предложение, подключив которое, наши клиенты получат очень быстрый интернет дома и на своем мобильном телефоне, бесплатные звонки внутри сети, солидный пакет SMS, неограниченное общение в  мобильных приложениях Facebook Messenger, WhatsAPP , Оdnoklassniki и Vkontakte  и выгодную цену для звонков на другие сети. Изюминку нашему новому предложению придает единый счет, который позволяет абоненту оплатить пакет услуг, пополнив баланс  номера своего мобильного телефона, максимально упрощая оплату», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Предложение Neo и Neo+ действует для физических лиц, к нему могут подключиться как новые, так и действующие абоненты Beeline.