18:02 | 18.02.16 | Նորություններ | 4918
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի «Հատուկ» սակագնային պլանի շրջանակում տրամադրվող ինտերնետ փաթեթի ծավալն ավելացել է եւ կազմում է ամսական 2000 ՄԲ՝ նախկին 500 ՄԲ փոխարեն:
«Ժամանակի ընթացքում ավելի ու ավելի կենսական է դառնում ինտերնետի անհրաժեշտությունը մեր առօրյայում: Ինտերնետի օգտագործման ծավալներն օրըստորե ավելանում են: Ընդառաջելով սպառողների պահանջներին՝ այժմ «Հատուկ» սակագնային պլանի բաժանորդներին կտրամադրվի նախորդից չորս անգամ ավելի մեծ ծավալի ինտերնետ-փաթեթ»,- նշել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
«Հատուկ» սակագնային պլանին մինչեւ 2016թ. հուլիսի 31-ը բաժանորդագրվելու դեպքում ամսավճարը կազմում է 2500 դրամ:
Ֆիքսված ամսավճարի դիմաց այս սակագնային պլանի բաժանորդները նաեւ ստանում են ամսական 1500 րոպե ներցանցային խոսելաժամանակ եւ դեպի ՀՀ բջջային ցանցեր 150 SMS հաղորդագրություն ուղարկելու հնարավորություն:

18:02 | 18.02.16 | Новости | 4678
ВиваСелл-МТС увеличил объем интернета, предоставляемого в рамках тарифного плана «Специальный»: 2000 Мб вместо прежних 50 Мб.
«С течением времени в повседневной жизни потребность в интернете становится для нас более насущной. Объемы потребления интернета растут с каждым днем. С учетом требований клиентов, абонентам тарифного плана «Специальный» будет предоставлять увеличенный интернет-пакет», - отметил гендиректор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян.
При оформлении подписки на тарифный план «Специальный» до 31 июля 2016 года, ежемесячная плата составит 2500 драмов.
За фиксированную плату абоненты будут получать 1500 минут разговоров внутри сети, а также пакет в 150 SMS-сообщений на все сети Армении.